PDA

Επιστροφή στο Forum : ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΣΕΖΟΝ 2013-2014

Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

snowjohn
13-06-13, 12:57
ελα τελειωσε η πτοηγουμενη σεζον με τον ολυμπιακο πρωταθλητη ευρωπης στο μπασκετ και νταμπλουχο ελλαδος στο ποδοσφαιρο
τον παναθηναικο νταμλουχο ελλαδος στο μπασκετ και την αεκ στην β εθνικη
φετος στο ποδοσφαιρο θα εχουμε 18 ομαδες και ελπιζω πιο ενδιαφερον
ευρωπη αντε να παει καλα η ελλαδα
να περασουμε μουντιαλ
και ο παναθηναικος να κανει το τριπλ κραουν ;)

ελα αντε να αρχιζουμε

xionoflorina
13-06-13, 13:16
Ευτυχώς δεν το άνοιξε ο weatherfriend:mad:. Λογικά του χρόνου πάμε σε ίδιο στυλ με φέτος. Δλδ σκοτωμός, μάχη στο μπάσκετ για τους 3 τίτλους και εύκολο τίτλο ο Ολυμπιακός στο ποδόσφαιρο σε ένα αδιάφορο πρωτάθλημα. Εκτός και αν έχει κάποιο άσσο στο μανίκι του ο Ιβάν Σαββίδης

bbc
14-06-13, 11:01
δε τελειωσε η προηγουμενη σεζόν ρε ασχετε
υπαρχουν και τα play off της FL

xionoflorina
14-06-13, 11:29
Τίτλοι τέλους για Τσαρτσαρή!

Ο Κώστας Τσαρτσαρής κατέκτησε ακόμα ένα πρωτάθλημα με τον Παναθηναϊκό και μετά από 16 χρόνια αποφάσισε να βάλει τέλος στην καριέρα του.

Έφυγε όπως του άξιζε για την προσφορά του στην ομάδα. Νταμπλούχος Ελλάδας και mvp του τελευταίου τελικού με εμφάνιση που θύμισε τα παλιά. Ευχαριστούμε για όλα Κώστα!!!!!

Gianniwtis
14-06-13, 15:02
Ουτε μια αναφορα στον πιο βρωμικο αθλητικο συλλογο της χωρας στην ανακοινωση αποχωρησης του..Ωραιος ο Κωστακης..!

snowspir
15-06-13, 14:50
Ουτε μια αναφορα στον πιο βρωμικο αθλητικο συλλογο της χωρας στην ανακοινωση αποχωρησης του..Ωραιος ο Κωστακης..!

http://4.bp.blogspot.com/_lDyX17ZzU4s/TOqc51tAy4I/AAAAAAAAOPg/Vcwl5ES6tg4/s1600/samaras-3-thumb-large.jpg

ΧΕΛΜΟΣ
16-06-13, 17:03
Τινάζει την μπάνκα για Σπανούλη η Φενέρ!Θέλει τον Σπανούλη και δεν τη νοιάζει το κόστος. Ο λόγος για την Φενέρμπαχτσε που είναι έτοιμη να προσφέρει τρία εκατ. ευρώ ετησίως στον «Kill-Bill» για να τον πείσει να μετακομίσει στην Τουρκία.

salonikatasos
16-06-13, 21:49
Τινάζει την μπάνκα για Σπανούλη η Φενέρ!

Θέλει τον Σπανούλη και δεν τη νοιάζει το κόστος. Ο λόγος για την Φενέρμπαχτσε που είναι έτοιμη να προσφέρει τρία εκατ. ευρώ ετησίως στον «Kill-Bill» για να τον πείσει να μετακομίσει στην Τουρκία.
μην τον είδατε τον φραγκομπίλ αν ισχύει. μεγάλο παίχτης,αλλά κοιτάει πρώτα τα μηδενικά και μετά το μπάσκετ. αν του κάνει πρόταση η μπάρτσα όπως ακούγεται κανά 2μ και πάει στην τουρκία τι να πω

salonikatasos
20-06-13, 11:28
-2 και 4 αγωνιστικές στην ομάδα του δημοσίου στο μπάσκετ. ίσως τελικά υπάρχει αθλητική δικαιοσύνη αν και καλό είναι να περιμένουμε για να είμαστε σίγουροι τι θα γίνει με την έφεση. την γλύτωσαν μια φορά το 10 θα είναι σκάνδαλο να τη γλυτώσουν και πάλι.ειδικά όταν υπάρχει προηγούμενο με τη δικιά μας τιμωρία το 11 και της άεκ φέτος.
οι ηθικοί αγγελόπουλοι θα κάνουν ένσταση λένε γιατί "τα έχουν δει όλα". αυτοί είναι οι αυγουλομάτηδες καμαρώστε τους,γιατί μας τα έχουν πρήξει ότι είναι οι μόνοι αγνοί και ηθικοί παράγοντες. http://www.gazzetta.gr/basketball/article/517274/afairesi-vathmon-se-olympiako

Gianniwtis
20-06-13, 13:50
Το μονο σκανδαλο στο μπασκετ ειναι 15 χρονια η πιο βρωμικη ομαδα του Ελληνικου αθλητισμου και τιποτα αλλο..

Winter Storm
20-06-13, 13:53
-2 και 4 αγωνιστικές στην ομάδα του δημοσίου στο μπάσκετ. ίσως τελικά υπάρχει αθλητική δικαιοσύνη αν και καλό είναι να περιμένουμε για να είμαστε σίγουροι τι θα γίνει με την έφεση. την γλύτωσαν μια φορά το 10 θα είναι σκάνδαλο να τη γλυτώσουν και πάλι.ειδικά όταν υπάρχει προηγούμενο με τη δικιά μας τιμωρία το 11 και της άεκ φέτος.
οι ηθικοί αγγελόπουλοι θα κάνουν ένσταση λένε γιατί "τα έχουν δει όλα". αυτοί είναι οι αυγουλομάτηδες καμαρώστε τους,γιατί μας τα έχουν πρήξει ότι είναι οι μόνοι αγνοί και ηθικοί παράγοντες. http://www.gazzetta.gr/basketball/article/517274/afairesi-vathmon-se-olympiako
Πια ειναι ομαδα του δημοσιου?μιλατε εσεις που εχετε πρεζακια και νονους της νυχτας για προεδρους!!!που εχετε καταστρεψει το ελληνικο μπασκετ με τα κατορθωματα σας!!και εχετε στειλει και ανθρωπους στον ταφο????.Αντε γιατι πολυ αερα εχετε παρει μερικοι εδω μεσα και πετατε ΛΑΛΑΚΙΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΕ!!!

Winter Storm
20-06-13, 13:55
Το μονο σκανδαλο στο μπασκετ ειναι 15 χρονια η πιο βρωμικη ομαδα του Ελληνικου αθλητισμου και τιποτα αλλο..
Μην ασχολησε ρε συ!!!μονοι τους τα λενε μονοι τους τα ακουνε αυτα που γραφουν.

salonikatasos
20-06-13, 14:15
όταν πιάνετε στο στόμα σας την μεγαλύτερη ομάδα που έχει αναδείξει ο ελληνικός αθλητισμός και έχει βγει από την επίσημη ευρωλίγκα κορυφαία ομάδα της 20ετίας θα πλένετε το στόμα σας. όσο για το ποιος έχει στείλει κόσμο στον τάφο το είδαμε στην παιανία. είστε η ντροπή των οπαδών και βγάζετε και γλώσσα από πάνω. και φυσικά και είστε η ομάδα του δημοσίου όταν εις βάρος της άεκ που ήταν να χτιστεί το γήπεδό της για τους ολυμπιακούς σε μία νύχτα όλα άλλαξαν και έγινε γήπεδο για την ομάδα του θείου.
υ.γ. spartan να προσέχεις πως μιλάς γιατί μπορώ και εγώ να μιλήσω έτσι. εντάξει? πάνε κάνε κανά μπάνιο γιατί η ζέστη σε έχει τσιτώσει μάλλον και έχεις πολλά νεύρα

Winter Storm
20-06-13, 14:46
όταν πιάνετε στο στόμα σας την μεγαλύτερη ομάδα που έχει αναδείξει ο ελληνικός αθλητισμός και έχει βγει από την επίσημη ευρωλίγκα κορυφαία ομάδα της 20ετίας θα πλένετε το στόμα σας. όσο για το ποιος έχει στείλει κόσμο στον τάφο το είδαμε στην παιανία. είστε η ντροπή των οπαδών και βγάζετε και γλώσσα από πάνω. και φυσικά και είστε η ομάδα του δημοσίου όταν εις βάρος της άεκ που ήταν να χτιστεί το γήπεδό της για τους ολυμπιακούς σε μία νύχτα όλα άλλαξαν και έγινε γήπεδο για την ομάδα του θείου.
υ.γ. spartan να προσέχεις πως μιλάς γιατί μπορώ και εγώ να μιλήσω έτσι. εντάξει? πάνε κάνε κανά μπάνιο γιατί η ζέστη σε έχει τσιτώσει μάλλον και έχεις πολλά νεύρα
Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!σε πονεσε το 2 συνεχομενο ευρωπαικο!!!δεν πειραζει εχετε μεινει μονο με ενα αθλημα και το κοκορευοσαστε αυτο συνεχως.Στα αλλα εισαστε πουθεναδες!!φαπες στο βολευ,φαπες στο πολο,φαπες στην κολυμβηση!!φαπες παντου και παντα.Τωρα που θα μεινετε στην μπαλα χωρις ευρωπη θα δω μετα τη θα μας λετε παλι!!α ξεχασα και για αυτο ο ολυμπιακος θα φταει.Οσο για αυτο που μου λες οτι με εχει πειραξει η ζεστη και εχω νευρα!!εγω μια χαρα ειμαι!!εσυ να πας να κανεις καμια βολτα!!διοτι εχω μαθει οτι εχει πολυ υγρασια και πολλα κουνουπια που τσιμπανε γενικως!!καλο απογευμα να εχεις φιλε τασο απο την σαλονικα.:cool:

Gianniwtis
20-06-13, 21:13
Μην ασχολησε ρε συ!!!μονοι τους τα λενε μονοι τους τα ακουνε αυτα που γραφουν.

Φαγανε και τη φολα στη μπαλα τωρα Σπυρο μου πωπωπωπω ΚΛΑΜΑΑΑΑΑΑ!
Γιατι μη γελιομαστε..Η μπαλα ειναι πανω απ'ολα

storm
20-06-13, 21:47
Βρε σεις, κάθεστε και πορώνεστε για τις ομάδες;;;;;

Νομίζετε πως αξίζει;;;;;;

Άλλο να παρακολουθήσετε ένα άθλημα που σας αρέσει και τελείως άλλο να φανατίζεστε για πράγματα ανούσια, όπως οι...ομάδες!!!

Συνέλθετε!

Winter Storm
20-06-13, 23:02
Δαχτυλος του ολυμπιακου ηταν η σημερινη αποφαση της ουεφα γιανναρε!!!δεν υπαρχει αμφιβολια για αυτο.:p

snowjohn
20-06-13, 23:37
ναι ρε παιδια οπαδοι ειμαστε δεν χρειαζεται να βριζομαστε επειδη ΣΑΣ ****** ο παο ;)
περα απο την πλακα δεν κερδιζουμε τπτ παιδες αυτοι κερδιζουν απο εμας τα προβατα

salonikatasos
20-06-13, 23:44
χέστηκα για την ευρώπη εγώ προσωπικά. έτσι κι αλλιώς ρεζίλι θα γινόμασταν. όπως ρεζίλι θα γίνει και ο γαύρος που σε 2 χρόνια που δεν θα έχει τα εξσαφαλισμένα λεφτά του ch.λ θα είναι στην ίδια κατάσταση με μας,ίσως και χειρότερη γτ τουλάχιστον εμείς φαίνεται ότι κουτσά στραβά με μέτρια ομάδα και εκτός ευρώπης μειώνουμε τουλάχιστον τα χρέη. από την άλλη ακούω για παίχτες που θα έρθουν με 1,5 και 2 εκ. το χρόνο. μακάρι να τους πάρετε.
υ.γ. ντροπή στα ζώα τους πάνθηρες με την εμετική,για να μην πω κάτι άλλο,φωτογραφία με τον μπόμπαν αιμόφυρτο λέγοντας ότι ένας γιάνκοβιτς υπήρξε στον πανιώνιο. τα ζώα αυτά νομίζουν ότι αγαπάνε τον μπόμπαν περισσότερο από τον γιο του? ίσως και να πιστεύουν ότι από εκεί που είναι τώρα θα είναι στεναχωρημένος που ο γιος του έκανε το μεγάλο άλμα στην καριέρα του

snowspir
21-06-13, 12:43

Μετά τη σκούπα,άλλαξε η πλευρά στην κασσέτα.......

snowspir
21-06-13, 12:47
ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ,ΚΟΦΤΕ ΤΟΥΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΠΡΟΣΒΑΛΕΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ..ΜΗΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΜΗΝΥΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΙΟΥΝΙΟ ΜΗΝΑ...ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..

Gianniwtis
21-06-13, 14:23
Μετά τη σκούπα,άλλαξε η πλευρά στην κασσέτα.......

Μια πλευρα ειχε η κασετα παντα Σπυρο μου..Ακομα και στον ΑΘΛΟ των 2 συνεχομενων ευρωπαικων που καμια Ελληνικη ομαδα δεν εχει καταφερει ακομα και οταν ειχε πλατες αλλων...

icedsun
23-06-13, 06:53
μεγαλη νικη της ομαδας των νεων στο mundial ths τουρκιας. 2-1 το μεξικο
http://www.news.gr/athlhtika/podosfairo/article/75630/hrysh-nikh-gia-thn-ethnikh-neon-kontra-sto-panish.html

ΧΕΛΜΟΣ
25-06-13, 14:02
Παρελθον απο τον ΠΑΟ ο Στεφαν Λασμε που θα φοραει οπως δειχνουν τα πραγματα τη φανελα της ΤΣΣΚΑ
Θριλερ με την παραμονη Σπανουλη και Χαινς αφου Φενερ κσι ΤΣΣΚΑ προσφερουν τεραστια συμβολαια αμφοτερες στους 2 παιχτες

ΧΕΛΜΟΣ
27-06-13, 17:37
«Ερυθρόλευκος» ο ΠέτγουεϊΠαίκτης του Ολυμπιακού για τα επόμενα δύο χρόνια θα είναι ο Μπρεντ Πέτγουεϊ όπως ανακοίνωσε επίσημα η ΚΑΕ.

Πολυ καλος παιχτης.....Εργαλειο στη θεση 4

Winter Storm
28-06-13, 14:49
https://www.youtube.com/watch?v=K_EgIbbrUQg&feature=player_embedded

Gianniwtis
28-06-13, 15:49
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Μια καλη μεταγραφη για το Θρυλο!Βλαντιμιρ Βαις λοιπον!!!Καλως ηρθε!

Winter Storm
28-06-13, 20:39
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!

Μια καλη μεταγραφη για το Θρυλο!Βλαντιμιρ Βαις λοιπον!!!Καλως ηρθε!
Αυριο λογικα κλεινει και ο αλλος της μαρσειγ γιαννη.

Gianniwtis
29-06-13, 14:06
Αυριο λογικα κλεινει και ο αλλος της μαρσειγ γιαννη.

Πολυ καλος και ο Αμαλφιτανο αν κλεισει!Αλλα με τον Βαις γουσταρα πολυ!Γρηγορος με καλη ντριπλα και τελειωματα!ΠΑΡΤΥ θα κανει στο Ελληνικο πρωταθλημα αν πανε ολα καλα (χωρις τραυματισμους κτλ)

salonikatasos
01-07-13, 12:37
Και τώρα αναμονή για το εθνικό σπορ των γαύρων. τις ****τούμπες. έμεινε ο λάσμε,έμεινε ο γκιστ,έφυγε ο χάινς θα φύγει ο σπανούλης,θα φύγει ο λο. Και η απάντηση σε όλα αυτά? Σίμονς και πέτγουει χαχαχαχα. Πλέον εφόσον μείνει και ο μασιούλις και έρθει και ένας καλός ψηλός ακόμα αντί σόφο(βουγιούκας αν θέλει παίχτη με πλάτη ή ντόρσει αν θέλει αθλητικό 5αρι) θα μιλάμε για τρομερό βάθος ρόστερ. μαζί με τσσκα φαβορί από τώρα ο παναθηναϊκός για μένα

Winter Storm
01-07-13, 15:51
Και τώρα αναμονή για το εθνικό σπορ των γαύρων. τις ****τούμπες. έμεινε ο λάσμε,έμεινε ο γκιστ,έφυγε ο χάινς θα φύγει ο σπανούλης,θα φύγει ο λο. Και η απάντηση σε όλα αυτά? Σίμονς και πέτγουει χαχαχαχα. Πλέον εφόσον μείνει και ο μασιούλις και έρθει και ένας καλός ψηλός ακόμα αντί σόφο(βουγιούκας αν θέλει παίχτη με πλάτη ή ντόρσει αν θέλει αθλητικό 5αρι) θα μιλάμε για τρομερό βάθος ρόστερ. μαζί με τσσκα φαβορί από τώρα ο παναθηναϊκός για μένα
Καλα εσυ βιαζεσαι υπερβολικα!!ο σπανουλης απο που και εως που εχει φυγει?οσο για τον σιμονς που λες μαλλον δεν ξερεις οτι ο ολυμπιακος τον πηρε για τριτο ψιλο για την θεση του σερμαντινη.Περιμενε να δεις τη παιχταρα θα χτυπησουν οι αγγελοπουλοι για την θεση του χαινς!κανε υπομονη!Φαβορι ο παναθηναικος για την κατακτηση της επομενης ευρωλιγκας?????το πραγματικο φαβορι θα το δεις σε λιγο καιρο σου λεω.:cool:
Υ.Γ Ο λο η νβα θα παει η ολυμπιακο θα μεινει(αλλα υπαρχουν και εξυπνες μπομπες ετοιμες αν τελικα φυγει!! οπως ο μπραουν της σιενας)

salonikatasos
01-07-13, 17:02
Καλα εσυ βιαζεσαι υπερβολικα!!ο σπανουλης απο που και εως που εχει φυγει?οσο για τον σιμονς που λες μαλλον δεν ξερεις οτι ο ολυμπιακος τον πηρε για τριτο ψιλο για την θεση του σερμαντινη.Περιμενε να δεις τη παιχταρα θα χτυπησουν οι αγγελοπουλοι για την θεση του χαινς!κανε υπομονη!Φαβορι ο παναθηναικος για την κατακτηση της επομενης ευρωλιγκας?????το πραγματικο φαβορι θα το δεις σε λιγο καιρο σου λεω.:cool:
Υ.Γ Ο λο η νβα θα παει η ολυμπιακο θα μεινει(αλλα υπαρχουν και εξυπνες μπομπες ετοιμες αν τελικα φυγει!! οπως ο μπραουν της σιενας)
εγώ θέλω να μείνει ο σπανούλης γιατί με τα λεφτά του παίρνετε 3 πολύ καλούς παίχτες και στα μεταξύ μας είναι ο mvp του παναθηναϊκού συνέχεια και μακάρι να φύγει ο λο(εμένα μου αρέσει πολύ) και να πάρετε το τρελοκομείο τον μπράουν(καλός παίχτης όμως. έχει το ίδιο κασέ περίπου με λο οπότε γιατί να τον διώξετε?). για τον σπανούλη όμως έχω ακούσει από παίχτη του ολυμπιακού ότι έχει φύγει ήδη. ο σίμονς από τον σερμαντίνι αν όντως τον πήραν για 3ο μια χαρά είναι,αλλά διαβάζω ότι ο μρ μπιν υπολογίζει κανονικά τον μαυροειδή,οπότε μήπως πάει για 2ος ο σίμονς? θα έρθει και ο μαυροκεφαλίδης λογικά οπότε πόσους θα έχετε? ο λαβάλ που λέγανε για εμάς είναι καλός. μακάρι να τον πάρουμε κι αυτόν εμείς στη θέση του σχορτσιανίτη ή τον βουγιούκα(αν έρθει αυτός τρίτος μάλλον ο μπατίστ γιατί θα έχουμε άδεια θέση,αλλιώς με δεύτερο ξένο ψηλό θα μείνουμε αναγκαστικά με σκορδίλη. φέτος ο τσαρτσαρής στο 5 θα ήταν υπερπολύτιμος πάντως,γτ εκεί ένα 10λεπτο το είχε σε αντίθεση με το 4 που πλέο θέλεις αθλητές). γενικά πάντως πέτγουει,πρίντεζης,σίμονς,μαυροκεφαλίδης δεν με φοβίζουν και ιδιαίτερα. μάλλον το αντίθετο

snowjohn
01-07-13, 19:15
http://a.media.newsbomb.gr/items/cache/6fa1c91685cce405d8a86394026e62a3_XL.jpg

Gianniwtis
01-07-13, 20:38
Ελα και Τσορι στο Θρυλο!!2 χρονακια νεοτερος να ηταν μονο..Αλλα και παλι πολυ μπαλα ο τυπας!

snowjohn
01-07-13, 21:01
ΡΕ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΙΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΚΑΙ Ο ΓΙΟΥΡΚΑΣ ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ Ο ΑΛΑΦΟΥΖΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΤΠ ???

Winter Storm
01-07-13, 21:36
http://a.media.newsbomb.gr/items/cache/6fa1c91685cce405d8a86394026e62a3_XL.jpg
Αφου ειναι τοσο τραγικο το σχολιο μου!!!γιατι το κανεις παραθεση?δηλαδη εσυ τωρα το παιζεις εξυπνος?Κανουμε μια πολυ ωραια συζητηση με τον τασο(διοτι το παιδι ασχετος που ειναι παναθηναικος!!εχει πολυ καλη γνωση για το αθλημα!!και ερχεσαι εσυ τωρα με αυτο που ποσταρεις για να μας μαμησεις το θεμα?

xionoflorina
01-07-13, 21:42
Όσο καλά πάνε τα πράγματα στο μπάσκετ με σωστό προγραμματισμό και σχεδόν έτοιμη ομάδα από 1 Ιουλίου τόσο χάλια πάνε τα πράγματα στη μπάλα. Αυτή τη στιγμή το ρόστερ είναι χειρότερο από το περσινό της ΑΕΚ και απόλυτο φαβορί για φούντο. Μιλάμε για 3-4 επαγγελματίες και 15 18χρονους και κάτω. Απορώ γτ δίνουν χρήματα για προετοιμασία στην Ολλανδία με 15 παίχτες και 12 πιτσιρίκια τσάμπα λεφτα

Winter Storm
01-07-13, 21:43
εγώ θέλω να μείνει ο σπανούλης γιατί με τα λεφτά του παίρνετε 3 πολύ καλούς παίχτες και στα μεταξύ μας είναι ο mvp του παναθηναϊκού συνέχεια και μακάρι να φύγει ο λο(εμένα μου αρέσει πολύ) και να πάρετε το τρελοκομείο τον μπράουν(καλός παίχτης όμως. έχει το ίδιο κασέ περίπου με λο οπότε γιατί να τον διώξετε?). για τον σπανούλη όμως έχω ακούσει από παίχτη του ολυμπιακού ότι έχει φύγει ήδη. ο σίμονς από τον σερμαντίνι αν όντως τον πήραν για 3ο μια χαρά είναι,αλλά διαβάζω ότι ο μρ μπιν υπολογίζει κανονικά τον μαυροειδή,οπότε μήπως πάει για 2ος ο σίμονς? θα έρθει και ο μαυροκεφαλίδης λογικά οπότε πόσους θα έχετε? ο λαβάλ που λέγανε για εμάς είναι καλός. μακάρι να τον πάρουμε κι αυτόν εμείς στη θέση του σχορτσιανίτη ή τον βουγιούκα(αν έρθει αυτός τρίτος μάλλον ο μπατίστ γιατί θα έχουμε άδεια θέση,αλλιώς με δεύτερο ξένο ψηλό θα μείνουμε αναγκαστικά με σκορδίλη. φέτος ο τσαρτσαρής στο 5 θα ήταν υπερπολύτιμος πάντως,γτ εκεί ένα 10λεπτο το είχε σε αντίθεση με το 4 που πλέο θέλεις αθλητές). γενικά πάντως πέτγουει,πρίντεζης,σίμονς,μαυροκεφαλίδης δεν με φοβίζουν και ιδιαίτερα. μάλλον το αντίθετο
Τασο δεν ξερω ρε συ!!εγω εχω πληροφορια για εσας οτι αν φυγει ο σχορτσιανιτης θα πατε για ντορσευ!!τωρα για την δικια μου αεροπορια!!ειναι οτι ο ολυμπιακος επισημος θα παει για πρωτοκλασατο ψηλο!!που θα ειναι καλυτερος απο το χαινς και θα μπορει να παιζει και με την πλατη στο καλαθι(παραδειγμα ειναι ο ντειβις της χιμκι που σου ανεφερα)Τωρα για αυτο που λες πιστευω οτι ο πετγουει και ο μαυροκεφαλιδης θα παιζουν πιο πολυ στο 4!!παρα στο 5.Και ο σιμονς-και ο καινουργιος ψηλος θα παιζουνε στο 5.Απο οτι καταλαβα ο μπαρτζωκας θελεις πλουραρισμο μεγαλο να εχει απο κατω(αυτο που εκανε φετος ο παναθηναικος στους ψηλους)και θα παει ετσι καπως το πραγμα.Οσο για τον σπανουλη πολλα ακουγονται,αλλα προσωπικα πιστευω οτι λογο οτι προσφατος γεννησε και η γυναικα του!!θα παραμεινει στον ολυμπιακο.Οι πληροφοριες λενε οτι θα του γινει πολυ καλη προταση απο την διοικηση του ολυμπιακου(για τα ελληνικα δεδομενα)

Kouvanos
01-07-13, 23:49
Κρατηθηκα τοσες μερες και δεν εγραψα....

Αλλα σημερα τα χω παρει στο κρανιο....ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.....τι ΚΑΤΑΝΤΙΑ ειναι αυτη Θεε μου, ΟΚ, δεν εχουμε λεφτα, αλλα καθολου αξιοπρεπεια ??? ουτε τα προσχηματα ?????

Να δεχθω την επιλογη Αναστασιου φθηνη και καλη λυση...να δεχθω το Σαραβακο....ΠΟΤΕ δεν θα δεχθω τον καραγαυρο το Νταμπιζα, το τι γιουχα, καφε και ξυλο εχει να φαει στη Λεωφορο δεν λεγεται....

Να δεχθω οτι θα κανει ανανεωση, εξαλλου το περυσινο ροστερ σε εβγαλε 6ο στα μπαραζ....

ΟΜΩΣ....

Και εφοσον μενεις οριστικα εκτος Ευρωπης:

Αποχωρησεις ?????? παει ο Μπουμσονγκ, μενουν και ΧΡΥΣΟπληρωνονται τα παλτα Κουινσι (τουρισμο στο Μαιαμι 2 μηνες κανει ο τυπος), Φορναρολι (εκατσε πανω στα 350.000 ετησια και δεν ξεκουνιεται), Τοτσε (καλος χρυσος, αλλα και 300.000 και τετοιο φορ, σορι ειναι πολλα)....

ΓΙΑΤΙ δεν υπολογιζεις το Βιτολο ???? που ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ να μεινει και με λιγοτερα ???? εχεις πολλα τετοια χαφ να τρωνε σιδερα, εστω και 32 ????
ΓΙΑΤΙ τετοια μουτζα στον Σο ???? το παλικαρι τελικα ΔΕΝ κοροιδευε, ειναι πολυ ποιοτικος ΓΙΑΥΤΟ το ροστερ, και τετοια δυναμη και κεφαλια δεν εχεις ουτε θα βρεις....με τοσο λιγα λεφτα....

ΜΕταγραφες: Να δεχθω καλο το κολπο με Μπαιραμι-Μπεργκ σαν σκεψη διδυμο, Σουηδοι, 26αρηδες, ευκαιρια για επανορθωση καριερας .... ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΡΓΚ ???? οεο ???? τελικα για ποσα θα υπογραψει ??? Γιατι προπονειται με τη Γκετεμποργκ ??? ποιον κοροιδευει το Αμβουργο ???? ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΔΙΩΧΝΕΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟ 26ΧΡΟΝΟ ΔΙΕΘΝΗ ΦΟΡ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΑΠΑΚΛΑΣ ??????????

Μεταγραφες: Θα γραψει κανα καλοπαιδο ""δημοσιογραφος"" ΓΙΑΤΙ στραβωσε ο Φαλκενμπεργκ ???? περαν του οτι δεν ηταν κατι φοβερο και τρομερο, το ποσο τον κυνηγησε, και το πως τον παρουσιαζαν, εκανε ακομα πιο ηχηρη τη ΧΥΛΟΠΙΤΑ....

Μεταγραφες: Μια μερα μετα το ΚΑΖΟ με τον ... φαλκενμπεργκ, παει κι ο Γιουρκας !!!!!!!!!!!!! Ελεγες ΟΚ, θα μεινει στην αμυνα βραχος, αρχηγος, θα του δωσει και ηγετικο ρολο ο Αναστασιου....παει ....

Ο Καραγκουνης ψοφαει ο ατιμος να γυρισει γιατι ειναι πιο Παναθηναϊκος απο ολους εκει μεσα, αλλα για 100.000 το πολυ, σε τετοια παιδικη ομαδα, τι να το κανει.....φαε κι απο εκει ΧΥΛΟΠΙΤΑ..

Τι μενει ??? α, ναι, να κυνηγαει το Ντιαρα, παιδια ο τυπος ειναι 42 και οχι 32 χρονων, μιλαμε αν κανει τετοιο λαθος θα ειναι χειροτερο και απο Παουλο Σεζαρ, κλπ...

ΕΥΤΥΧΩΣ η Κ-20 που θα παιζει κατα 9/11 στο βασικο κορμο, ειναι παιδια που αγαπανε τη φανελα....αλλα οπως ειπε κι ο φιλος πιο πανω, εχει ΜΙΚΡΥΝΕΙ επικινδυνα ο Παναθηναϊκος, ΞΥΠΝΑ ΑΛΑΦΟΥΖΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΟΟΟΟΟΟΟΟ

snowjohn
02-07-13, 02:18
Αφου ειναι τοσο τραγικο το σχολιο μου!!!γιατι το κανεις παραθεση?δηλαδη εσυ τωρα το παιζεις εξυπνος?Κανουμε μια πολυ ωραια συζητηση με τον τασο(διοτι το παιδι ασχετος που ειναι παναθηναικος!!εχει πολυ καλη γνωση για το αθλημα!!και ερχεσαι εσυ τωρα με αυτο που ποσταρεις για να μας μαμησεις το θεμα?
σπυρακο αυτο το εβαλα γτ οπως βλεπειις ειπες ασυναρτησιες ο παναθηναικος θα ειναι σιγουρα μια απο τις πιο δυνατες ομαδες του χρονου δεν ειπα οτι δεν θα ειναι ουτε και ο ολυμπιακος αλλα σαφως ειναι λιγο πιο ισχυρος ο παο

xionoflorina
02-07-13, 12:38
Γενικά δεν έχω να προσθέσω κάτι στον ποταμό αγανάκτησης του Κουβανού. Απλά πρέπει να κατανοήσουμε όλοι οι Παναθηναικοί ότι φέτος στόχος είναι οι 35 βαθμοί της παραμονής και η αποφυγή ξεφτίλας στα 2 ματς με το γαύρο. Αυτά μόνο.
υγ. Και ο Αστέρας Τρίπολης ίδιο μπάτζετ με μας είχε. Αλλά με Νταμπίζα και Αναστασίου μαθητευόμενους μάγους......

Kouvanos
02-07-13, 15:19
Εδώ που φτάσαμε ποια η λογική να προπονείται μόνος του ο Τοτσε;;; Σαμπως θα φέρει πρόταση για να φύγει;;; Αφού σε ΔΟΥΛΕΥΕΙ ο μπεργκ αντί να περιμένεις 2 μήνες ξεκινά προετοιμασία με έστω ένα αργό αλλα ΦΟΡ

Γιατι δεν σου κάνουν Βιτολο και Σο;;; Άμα εφερνες άλλους και καλύτερους κ φθηνότερους ΟΚ...αλλα αφού σου έμειναν αμανατι, έφαγες χυλοπιτα απο Μπορεκ κ Φαλκενμπεργκ, ο Τυπαρας δεν γυρνάει, ο Ντιαρα είναι 42 χρόνων ποιος θα παίζει φέτος Χαφ;;;; Εγώ;;;;;;

Ε ρε γλέντια...

snowjohn
02-07-13, 18:40
**** το υοζμπεκισταν ελεος ρε 1-3 χανει η εθνικη νεων κατι που δεν το περιμενε κανενας

snowspir
02-07-13, 21:06
Πήγαιναν λίγο και αυτά καβάλα στο καλάμι...

Loof
02-07-13, 21:51
Φίρμες την είδαν τα λαμόγια...

Gianniwtis
02-07-13, 22:33
Φίρμες την είδαν τα λαμόγια...

Να δεις πως θα σε φιρμαρει ο Τσορι απο του χρονου εσενα Λουφαδορε...:cool:

snowjohn
02-07-13, 22:35
Να δεις πως θα σε φιρμαρει ο Τσορι απο του χρονου εσενα Λουφαδορε...:cool:
και σενα θα σου προκαλεσει γενικο μπλακ αουτ ο λασμε ο γκιστ και ο φωτσης:cool:

Gianniwtis
02-07-13, 23:30
και σενα θα σου προκαλεσει γενικο μπλακ αουτ ο λασμε ο γκιστ και ο φωτσης:cool:

Κυριως ο Φωτσης χαχαχαχα

Kouvanos
02-07-13, 23:57
Ρε παιδια ο Τσορι μια χαρα παικτης δεν λεω, απλα στις φωτο που δημοσιευτηκαν στα διαφορα σαιτ δεν ειναι λιγο σαν ταβερνιαρης ??? σαν παλαιμαχος ??? ειχε καποιο τραυματισμο, μηπως ειναι πισω απο φυσικη κατασταση γιατι εχει μια κοιλια πιο μεγαλη απτη δικια μου

xionoflorina
03-07-13, 17:08
Αύτό που έγινε με το Μαυρία είναι θείο δώρο για πολλούς. Είναι σαν να ρθε ο Αη Βασίλης κατακαλόκαιρο.Σαν να κέρδισαν το τζόκερ από το πουθενά. Κόψτε τον π.... σας και φτιάξτε ομάδα. Με 3.5 εκ κάποτε του Χριστοδουλόπουλου και του Μελίσση ο Πάοκ έφτιαξε την ομάδα του Κοντρέρας του Πάμπλο γκαρσία του Ίβιτς του Μουσλίμοβιτς κλπ που βγήκε από την ανυποληψία. Πλέον το μπάτζετ επιτρέπει 5 μεταγραφες των 500.000. Τώρα να σε δω βλάκα νταμπίζα. Και σπρώξτε αν γίνεται και τον Καπίνο με τη ζωή που κάνει και με το Καρνέζη μπροστά αν πάρεις και 2 από κει θα κλέβεις τράπεζα. Οι παίκτες πωλούνται όταν παίζουν όχι όταν είναι στην απομόνωση όπως οι κομμένοι. Λες και δεν μπορείς να βγάλεις κανά 500.000 από το Βιτόλο και το Κουίνσι

Kouvanos
03-07-13, 19:21
Ο,τι και να πεις ειναι λιγο....

Παει και η πιο ποιοτικη λυση στα δεξια, ισως ο καλυτερος Ελληνας παικτης στην ηλικια του....βεβαια Πρεμιερ Λιγκ ειναι αυτη, 4 μυρια ειναι αυτα, και ο ενας και ο αλλος εκαναν σαν τρελοι, ισως το πιο ευκολο ντιλ στην ιστορια...και λιγα ηταν....

Μενει να δουμε ποιος αλλος θα αποχωρησει και με τι 11αδα θα παιζουμε του χρονου...

Α, ανεκδοτο να ξεκαρδιστειτε στα γελια, αν και απο το Πασχα, παει παλιωσε πια: Ερχεται ο Μπεργκ !!!!!!!! αααααααχαχαχαχαχαχαα

Gianniwtis
03-07-13, 19:32
Καλα κανανε και το δωσανε το παιδι..Μπας και βρει την υγεια του εκει εξω!

snowjohn
04-07-13, 15:30
http://www.youtube.com/watch?v=vkJ5ff0-tDQ
​ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΕΥΡΩΠΗΣ Η ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loof
04-07-13, 20:17
Δυο οι στιγμές θα μου μείνουν αξέχαστες...σε όλη μου τη ζωή!!
1.αυτη...http://www.youtube.com/watch?v=ifbUl2EallA
Και όταν είπε ο Βερνικος στον 7ο ουρανό όλοι αδέλφια...εκεί με πήραν τα δάκρυα...

SnowLover
05-07-13, 19:12
Δυο οι στιγμές θα μου μείνουν αξέχαστες...σε όλη μου τη ζωή!!
1.αυτη...http://www.youtube.com/watch?v=ifbUl2EallA
Και όταν είπε ο Βερνικος στον 7ο ουρανό όλοι αδέλφια...εκεί με πήραν τα δάκρυα...

μην ξεχνας και τον τελικο

http://www.youtube.com/watch?v=fSDZtEsdRqg

http://www.youtube.com/watch?v=1cW7S6J-wT4

Loof
05-07-13, 20:38
Στον τελικό ήμουν σίγουρος...
Τον Τσέχο φοβόμουνα...

SnowLover
05-07-13, 22:39
δες τον στο τέλος του βιντεο που στεκεται στο δοκάρι.....με ένα απελπισμενο βλέμμα μετα το γκολ....:hungry:(ήθελε και αλλα)

Winter Storm
06-07-13, 00:34
Εμεινε και ο σπανουλαρος!!(εκλεισε για 3+1 χρονια)!ηταν που θα διαλυομασταν ε?????
Υ.Γ Ερχεται καιι ο παιχταρας στο 5.

salonikatasos
06-07-13, 01:03
Εμεινε και ο σπανουλαρος!!(εκλεισε για 3+1 χρονια)!ηταν που θα διαλυομασταν ε?????
δεν το περίμενα να μείνει αν και χωρίς ίχνος ειρωνείας χαίρομαι που έμεινε ο σπανούλης. τους λόγους τους έχω ξαναπεί. πάντως δεν βλέπω να κρατάει και πολύ ακόμα τους μικρούς ο ολυμπιακός. όταν γυρνάνε 2 ευρωλίγκες σχεδόν μόνοι τους(ειδικά η περσινή ήταν έμπνευση του ίβκοβιτς που τον έβγαλε στην τελευταία περίοδο,ενώ και φέτος το -17 έγινε -5 χωρίς τον σπανούλη των 2εκ. ευρώ) και ο μισθός τους είναι 150 και 200 χιλιάρικα δηλαδή 10 φορές μικρότερος ε κάποτε θα ζητήσουν και αυτοί (μεγάλη)αύξηση.όπως και να χει πάντως φαβορί πλέον για τον τίτλο είναι ο παναθηναϊκός όποιον και να φέρει στο 5 ο γαύρος, που λογικά δεν θα είναι και κάποιο μεγάλο όνομα μιας και τα διαθέσιμα λεφτά πλέον δεν είναι πολλά και έχει να πάρει κι άλλο παίχτη(έναν κλασσικό σουτέρ). οπότε εκεί που κρίθηκε το φετινό πρωτάθλημα(ρακέτα) μάλλον πάλι πάρτι θα κάνουν ο λάσμε με τον γκιστ και τον φώτση + όποιον έρθει. ο πρίντεζης απορώ πώς έχει φτάσει εκεί που έχει φτάσει,αφού μπάσκετ δεν ξέρει παρά μόνο αυτό το κάτι σαν σουτ και μια στο τόσο βάζει και κανά τρίποντο.πάσα άστα καλύτερα ούτε από το δεξί στο αριστερό και όταν αποφασίσει να την δώσει κάνει πιο πολλά λάθη και από τον σόφο(τον γλυτώσαμε και πάμε για άλλον).τον πέτγουει δεν τον θεωρώ σοβαρό παίχτη για πρωταθλητή ευρώπης και τον σίμονς δεν το θεωρώ καν παίχτη για ευρωλίγκα. ας τους περιμένουμε βέβαια γιατί και για τον γκιστ τα ίδια με τον πέτγουει πίστευα.

xionoflorina
06-07-13, 01:14
Το μπάσκετ κρίνεται στις διορθωτικές αλλαγές το Δεκέμβριο-Γενάρη. Πολλά θα εξαρτηθούν από τους ψηλους που θα πάρει ο καθένας αφού ο ΠΑΟ έχει μία σταθερά αλλά οι ψηλοί έρχονται Αύγουστο(Αρμστρονγκ) και αλλάζουν Νοέμβρη(Λάσμε). Επίσης στο πρωτάθλημα θα παίξει ρόλο αν θα μετρήσει τιμωρία -2 ή όχι. Γιατί -2 συνεπάγεται τελικούς στο ΟΑΚΑ.Και είναι γνωστό τι γίνεται σε τελικούς στο ΟΑΚΑ. Αλλά είναι νωρίς ακόμα. Έτσι και αλλιώς σαν φέτος μόνο για μπάσκετ θα χουμε αγωνία από γενάρη και μετά

Winter Storm
06-07-13, 01:17
δεν το περίμενα να μείνει αν και χωρίς ίχνος ειρωνείας χαίρομαι που έμεινε ο σπανούλης. τους λόγους τους έχω ξαναπεί. πάντως δεν βλέπω να κρατάει και πολύ ακόμα τους μικρούς ο ολυμπιακός. όταν γυρνάνε 2 ευρωλίγκες σχεδόν μόνοι τους(ειδικά η περσινή ήταν έμπνευση του ίβκοβιτς που τον έβγαλε στην τελευταία περίοδο,ενώ και φέτος το -17 έγινε -5 χωρίς τον σπανούλη των 2εκ. ευρώ) και ο μισθός τους είναι 150 και 200 χιλιάρικα δηλαδή 10 φορές μικρότερος ε κάποτε θα ζητήσουν και αυτοί (μεγάλη)αύξηση.όπως και να χει πάντως φαβορί πλέον για τον τίτλο είναι ο παναθηναϊκός όποιον και να φέρει στο 5 ο γαύρος, που λογικά δεν θα είναι και κάποιο μεγάλο όνομα μιας και τα διαθέσιμα λεφτά πλέον δεν είναι πολλά και έχει να πάρει κι άλλο παίχτη(έναν κλασσικό σουτέρ). οπότε εκεί που κρίθηκε το φετινό πρωτάθλημα(ρακέτα) μάλλον πάλι πάρτι θα κάνουν ο λάσμε με τον γκιστ και τον φώτση + όποιον έρθει. ο πρίντεζης απορώ πώς έχει φτάσει εκεί που έχει φτάσει,αφού μπάσκετ δεν ξέρει παρά μόνο αυτό το κάτι σαν σουτ και μια στο τόσο βάζει και κανά τρίποντο.πάσα άστα καλύτερα ούτε από το δεξί στο αριστερό και όταν αποφασίσει να την δώσει κάνει πιο πολλά λάθη και από τον σόφο(τον γλυτώσαμε και πάμε για άλλον).τον πέτγουει δεν τον θεωρώ σοβαρό παίχτη για πρωταθλητή ευρώπης και τον σίμονς δεν το θεωρώ καν παίχτη για ευρωλίγκα. ας τους περιμένουμε βέβαια γιατί και για τον γκιστ τα ίδια με τον πέτγουει πίστευα.
Εσυ νομιζεις οτι ο σπανουλης εμεινε για τα λεφτα?τελικος οχι τασο.Το σημερινο απεδειξε οτι για να μεινει ηθελε εγγυησεις οτι η ομαδα του χρονου θα ειναι πιο καλυτερη και της πηρε απο τους προεδρους.Στην συναντηση που ειχανε δεν μιλησανε τοσο για το συμβολαιο του,αλλα πιο πολυ για τον περεταιρω σχεδιασμο της ομαδας για την νεα χρονια.Οσο για τους ψηλους,μην βιαζεσαι ακομα να κανεις συγκρισεις(διοτι οι πληροφοριες απο μεσα)λενε οτι θα χτυπησουν τοπ ψηλο οι αγγελοπουλοι;).Παιχτες τυπου παουελ και σερμαντινη την νεα χρονια δεν θα δεις σε εμας!!οπωτε ολλα αυτα που λες θα τα δουμε στο γηπεδο(το σιγουρο ειναι οτι ο ολυμπιακος και παναθηναικος θα ειναι πιο δυνατοι του χρονου).Οσο για αυτο που λες για το σιμονς συμφωνο!!διοτι και εγω οταν ειχατε παρει λασμε και γκιστ του υποτιμησα μπασκετικα!!αλλα τελικος κανανε παρτυ απο κατω απο τα καλαθια μου στα μεταξυ μας ματς.Ο σιμονς ειναι πολυ καλος παιχτης και επι εποχη ιβκοβιτς θα ηταν βασικο 5αρι στον ολυμπιακο(και φαντασου τωρα ερχετε σαν 3ος)

Winter Storm
06-07-13, 01:19
Το μπάσκετ κρίνεται στις διορθωτικές αλλαγές το Δεκέμβριο-Γενάρη. Πολλά θα εξαρτηθούν από τους ψηλους που θα πάρει ο καθένας αφού ο ΠΑΟ έχει μία σταθερά αλλά οι ψηλοί έρχονται Αύγουστο(Αρμστρονγκ) και αλλάζουν Νοέμβρη(Λάσμε). Επίσης στο πρωτάθλημα θα παίξει ρόλο αν θα μετρήσει τιμωρία -2 ή όχι. Γιατί -2 συνεπάγεται τελικούς στο ΟΑΚΑ.Και είναι γνωστό τι γίνεται σε τελικούς στο ΟΑΚΑ. Αλλά είναι νωρίς ακόμα. Έτσι και αλλιώς σαν φέτος μόνο για μπάσκετ θα χουμε αγωνία από γενάρη και μετά
Ειδαμε και εμεις ρε συ που πηραμε το πλεονεκτημα εδρας φετος τη παθαμε!!το χασαμε το πρωταθλημα.Οπωτε ολλα αυτα τελικως δεν παιζουν ρολο!!αλλα παραμονο σε τι κατασταση θα ειναι οι 2 ομαδες την κρισιμη στιγμη των τελικων(βλεπε τραυματισμους φιορμαρισμα,κτλ):):)

xionoflorina
06-07-13, 01:33
Ειδαμε και εμεις ρε συ που πηραμε το πλεονεκτημα εδρας φετος τη παθαμε!!το χασαμε το πρωταθλημα.Οπωτε ολλα αυτα τελικως δεν παιζουν ρολο!!αλλα παραμονο σε τι κατασταση θα ειναι οι 2 ομαδες την κρισιμη στιγμη των τελικων(βλεπε τραυματισμους φιορμαρισμα,κτλ):):)
Η παράδοση στο ΟΑΚΑ σε πλευ οφ είναι 26-1. Το 1 3 μέρες μετά το ευρωπαικό στη Μπολόνια και με ούτε το 10% του φανατισμού που υπάρχει σήμερα. Σου φαίνεται φυσιολογικό αυτό το νούμερο; Σε τελικό στο ΟΑΚΑ με πρόεδρο Γιαννακόπουλο θα πρέπει να είσαι ισοπεδωτικά καλύτερος για να βγει 2.Ο νόμος του 2ου ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ όλα αυτά τα χρόνια είναι θρυλικός. Λες για τη φόρμα και συμφωνώ. Ακόμα και το 2011-12 μετά το ευρωπαικό στη Πόλη και με την ενέργεια σας στο άπειρο στο ΟΑΚΑ χάσατε και τα 2 ματς. Και στα 2 νικούσατε στο ημίχρονο και στα 2 έγινε ντου στους διαιτητές στο ημ και στα 2 μπήκατε χεσμένοι στο β και χάσατε

Winter Storm
06-07-13, 01:46
Η παράδοση στο ΟΑΚΑ σε πλευ οφ είναι 26-1. Το 1 3 μέρες μετά το ευρωπαικό στη Μπολόνια και με ούτε το 10% του φανατισμού που υπάρχει σήμερα. Σου φαίνεται φυσιολογικό αυτό το νούμερο; Σε τελικό στο ΟΑΚΑ με πρόεδρο Γιαννακόπουλο θα πρέπει να είσαι ισοπεδωτικά καλύτερος για να βγει 2.Ο νόμος του 2ου ημιχρόνου στο ΟΑΚΑ όλα αυτά τα χρόνια είναι θρυλικός. Λες για τη φόρμα και συμφωνώ. Ακόμα και το 2011-12 μετά το ευρωπαικό στη Πόλη και με την ενέργεια σας στο άπειρο στο ΟΑΚΑ χάσατε και τα 2 ματς. Και στα 2 νικούσατε στο ημίχρονο και στα 2 έγινε ντου στους διαιτητές στο ημ και στα 2 μπήκατε χεσμένοι στο β και χάσατε
Ολλες οι παραδοσεις καποτε σπανε,οσο και δυνατη εδρα ειναι το οακα.

Loof
06-07-13, 10:18
Καλύτερα να μην τη σπασετε Σπύρο γιατί θα σας σπάσει στο ξύλο ο Τρακης μαζί με το Ταναση!!!!!

Winter Storm
06-07-13, 12:27
Καλύτερα να μην τη σπασετε Σπύρο γιατί θα σας σπάσει στο ξύλο ο Τρακης μαζί με το Ταναση!!!!!
Ο Πρεζακιας?και το καππη?αχαχαχαχαχαχαχαχα

salonikatasos
06-07-13, 12:37
ε είναι λίγο φλώροι οι αγγελόπουλοι

Winter Storm
06-07-13, 12:38
ε είναι λίγο φλώροι οι αγγελόπουλοι
Φλωροι ξεφλωροι!!παντως με το ενα ποδι στον ταφο δεν ειναι.Η πρεζα η πολυ εκτος οτι μαλακιζει τον εγκεφαλο(σε κανει φυτο)σε στελνει και στον ταφο καπια στιγμη.

Winter Storm
06-07-13, 15:11
Ελατε να δουμε ενα φοβερο βιντεακι που βρηκα!!για τον μεγαλυτερο μπασκετμπολιστα ολλον τον εποχων(michael jordan):D

http://www.youtube.com/watch?v=LAr6oAKieHk

Loof
06-07-13, 15:42

Εχω και Πρετεντερη!!!
http://www.youtube.com/watch?v=xncOAtAT4hg

Winter Storm
06-07-13, 16:08
Εχω και Πρετεντερη!!!
http://www.youtube.com/watch?v=xncOAtAT4hg

Ποσο σανο σας εριχνε ο γκαστονε τοσα χρονια?

Μου ήταν δύσκολο να δουλέψω σε άλλη ομάδα»

Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς εξήγησε την επιλογή του να εργαστεί στη Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ και παράλληλα αναφέρθηκε στους στόχους της τουρκικής ομάδα.

Η Φενέρ είναι μία από τις κορυφαίες ομάδες της Ευρώπης με εκατομμύρια οπαδούς σ' όλον τον κόσμο. Ηταν δύσκολο να βρω άλλο τέτοιο κλαμπ και αυτό με διευκόλυνε στο να έρθω εδώ»

Λεγατε τον σπανουλη φιλοχρηματο ε?παρτε τωρα το σανο απο τον φανατικο βαζελο οπως μας τον παρομοιαζατε τοσα χρονια!!!!(ελα να αρχιζουν οι ****τουμπες σιγα σιγα)
Γκαστονε γερα φατους τα λεφτα!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:cool:

Ε ρε τι κανει το χρημα παντως!!!ακους εκει να αναφερει οτι η φενερ μπαχτσε ειναι απο τις κορυφαιες ομαδες στην ευρωπη!!:twitch:

Loof
06-07-13, 19:54
http://img.tapatalk.com/d/13/07/07/uhyjeze4.jpg

salonikatasos
06-07-13, 21:59
Ποσο σανο σας εριχνε ο γκαστονε τοσα χρονια?

Μου ήταν δύσκολο να δουλέψω σε άλλη ομάδα»

Ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς εξήγησε την επιλογή του να εργαστεί στη Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ και παράλληλα αναφέρθηκε στους στόχους της τουρκικής ομάδα.

Η Φενέρ είναι μία από τις κορυφαίες ομάδες της Ευρώπης με εκατομμύρια οπαδούς σ' όλον τον κόσμο. Ηταν δύσκολο να βρω άλλο τέτοιο κλαμπ και αυτό με διευκόλυνε στο να έρθω εδώ»

Λεγατε τον σπανουλη φιλοχρηματο ε?παρτε τωρα το σανο απο τον φανατικο βαζελο οπως μας τον παρομοιαζατε τοσα χρονια!!!!(ελα να αρχιζουν οι ****τουμπες σιγα σιγα)
Γκαστονε γερα φατους τα λεφτα!!!αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα:cool:

Ε ρε τι κανει το χρημα παντως!!!ακους εκει να αναφερει οτι η φενερ μπαχτσε ειναι απο τις κορυφαιες ομαδες στην ευρωπη!!:twitch:

σε καταλαβαίνω πώς νιώθεις όταν ακούς το όνομα ομπράντοβιτς, του αιώνιου εραστή της ομάδας σου.η φενέρ σαν κόσμο όντως είναι από τις μεγαλύτερες ομάδες της ευρώπης. πάρα πολλά εκατομμύρια κόσμου και στην τουρκία και στο εξωτερικό όπου υπάρχουν μετανάστες. όσο για τα λεφτά που θα πάρει είναι σχεδόν τα ίδια που έπαιρνε και στον παναθηναϊκό τα τα τελευταία χρόνια(1,5-2εκ).καλά τα περί γκαστόνε τα αφήνω ασχολίαστα. ας είχατε σοβαρό προπονητή και όχι τον αρχιλούζερ ιωαννίδη να μην έπαιρνε το ευρωπαϊκό με την μπανταλόνα.αυτό με την παρτίζαν ακόμα και έτσι όπως το κέρδισε είναι μεγάλο κατόρθωμα γιατί στην πρώτη του χρονιά σαν προπονητής και κατευθείαν από παίχτης το σήκωσε.τα υπόλοιπα τα πήρε γιατί απλά είτε είχε μακράν την καλύτερη ομάδα(ρεάλ το 95,παναθηναϊκός το 2000 και το 2009) είτε γιατί έδωσε ρεσιτάλ σε φ4(2002) είτε γιατί έδωσε ρεσιτάλ πριν το φ4(2011). οπότε τα περί σανού επιστρέφονται στους φίλους μας τους ολυμπιακούς που για να μην ξεχνιόμαστε πουλάνε τις πενταπλάσιες οπαδικές εφημερίδες(χωρίς το φως) από εμάς(ακόμα και όταν υπήρχει η ντέρμπι δεν είχε ούτε 1000 φύλλα καθημερινά ενώ η πράσινη πουλάει 2000-2500 καθημερινά) και πιστεύουν ότι φέτος έχασαν το πρωτάθλημα λόγω διαιτησίας.

Winter Storm
06-07-13, 22:32
σε καταλαβαίνω πώς νιώθεις όταν ακούς το όνομα ομπράντοβιτς, του αιώνιου εραστή της ομάδας σου.η φενέρ σαν κόσμο όντως είναι από τις μεγαλύτερες ομάδες της ευρώπης. πάρα πολλά εκατομμύρια κόσμου και στην τουρκία και στο εξωτερικό όπου υπάρχουν μετανάστες. όσο για τα λεφτά που θα πάρει είναι σχεδόν τα ίδια που έπαιρνε και στον παναθηναϊκό τα τα τελευταία χρόνια(1,5-2εκ).καλά τα περί γκαστόνε τα αφήνω ασχολίαστα. ας είχατε σοβαρό προπονητή και όχι τον αρχιλούζερ ιωαννίδη να μην έπαιρνε το ευρωπαϊκό με την μπανταλόνα.αυτό με την παρτίζαν ακόμα και έτσι όπως το κέρδισε είναι μεγάλο κατόρθωμα γιατί στην πρώτη του χρονιά σαν προπονητής και κατευθείαν από παίχτης το σήκωσε.τα υπόλοιπα τα πήρε γιατί απλά είτε είχε μακράν την καλύτερη ομάδα(ρεάλ το 95,παναθηναϊκός το 2000 και το 2009) είτε γιατί έδωσε ρεσιτάλ σε φ4(2002) είτε γιατί έδωσε ρεσιτάλ πριν το φ4(2011). οπότε τα περί σανού επιστρέφονται στους φίλους μας τους ολυμπιακούς που για να μην ξεχνιόμαστε πουλάνε τις πενταπλάσιες οπαδικές εφημερίδες(χωρίς το φως) από εμάς(ακόμα και όταν υπήρχει η ντέρμπι δεν είχε ούτε 1000 φύλλα καθημερινά ενώ η πράσινη πουλάει 2000-2500 καθημερινά) και πιστεύουν ότι φέτος έχασαν το πρωτάθλημα λόγω διαιτησίας.
Το σανο παει για εσας τασο!!!διοτι για παντα στην παναθα λεγατε οτι θα μεινει!!δεν παει πουθενα ο ομπραντοβιτς λεγατε καποτε!!και τωρα εκτος οτι παει στην φενερμπαχτσε για τα πολλα λεφτα!!κανετε και την παπια.Κανεις δεν λεει οτι δεν ειναι μεγαλος προπονητης!!απλα ο τυπος ειναι φιλαργυρος μεχρι αηδια!!και με την προσληψη που εγινε απο αυτην την ομαδα της φαπας(χεστηκαμε και στην τελικη αν εχει και 50 δις οπαδους)παει μονο για το χρημα.

xionoflorina
10-07-13, 16:55
''Με τον Ολυμπιακό όλα αυτά τα χρόνια σαν ομάδα ήμασταν αποτυχημένοι όλοι μας. Αν δεν υπήρχαν “βρωμιές” που γίνονται κάθε χρόνο θα μπορούσαμε να μιλάμε διαφορετικά. Θεωρώ πως μας στερήθηκαν πρωταθλήματα».

Αυτό όμως που είπα για βρωμιές το πίστευα και το πιστεύω, το βίωσα όλα αυτά τα χρόνια: από την περίοδο 2006-2007, όταν εγώ αγωνιζόμουν στο εξωτερικό, με το περίφημο "no-call" στον Σκούνι Πεν ως τον εφετινό δεύτερο τελικό στο OAKΑ... Αισθάνθηκα την αδικία στο πετσί μου, και μάλιστα πολύ έντονα.Όλοι ξέρουμε πως παίρνει τα πρωταθλήματα ο Παναθηναικός.'' είπε ο Λουκάς Μαυροκεφαλίδης στο ''Γαύρο το 2011
+
http://prasinanea.gr/incoming/article1097788.ece/ALTERNATES/w460/789905.jpg

Είπαμε επαγγελματισμός ναι κάνουμε και λίγο τα στραβά μάτια αλλά όλα έχουν και ένα όριο. Είναι ντροπή να παίξει στον Παναθηναικό αυτός ο παίκτης.Ο πιο προκλητικός παίκτης του Ολυμπιακού, χειρότερος και από το Μπουρούση να ειρωνεύεται και ναα κάνει χειρονομίες σε κάθε ματς.... Τι να πω ελπίζω να πάρουμε και άλλον σέντερ για να μην χρειάζεται να τον βλέπω πολύ μέσα στο γήπεδο τον ****τούμπα

Gianniwtis
10-07-13, 19:21
Απογορευεται να λεγεται και η αληθεια πλεον σ'αυτη τη χωρα?

Winter Storm
10-07-13, 20:55
Καλοφαγωτος ο τυρομπεμπες βαζελακια!!!!χαχαχαχαχαχαχα.

Loof
11-07-13, 05:20
Θα φας καλές ταπες απαυτον...

Winter Storm
11-07-13, 13:07
Θα φας καλές ταπες απαυτον...
Καλος παιχτης!!με καλο σουτ απο εξω απο το καλαθι!!αλλα πολυ φλουφλης και ανευρος δυστυχως για 5αρι.

xionoflorina
19-07-13, 15:18
ελληνικό ποδόσφαιρο 2013
Ξάνθη- Ξυλοκόποι Βόρειας Ιρλανδίας 0-1!!!!!!!! Ανικανότητα ή Στήσιμο;

snowjohn
19-07-13, 15:19
ελληνικό ποδόσφαιρο 2013
Ξάνθη- Ξυλοκόποι Βόρειας Ιρλανδίας 0-1!!!!!!!! Ανικανότητα ή Στήσιμο;
εχασε η ξανθη????!!!!!!:bump2::clock:

Loof
19-07-13, 18:46
Πανε τα καλά τα χρονια που σας φερναμε ζεστά πονταλακια και το παιζατε όλοι μάγκες...καθήστε τώρα μέσα στον Ιούλιο να παίζετε προκριματικά αλλοιμενοι με Coppertone...

snowjohn
20-07-13, 01:54
**** τους φουριας ροχας τι εχουν το κοκαλακι της νυχτεριδας???

salonikatasos
20-07-13, 12:41
los poulos ο φαπανικολάου από τους πελάτες. ακούω ότι θέλουν μπέγκιτς για 5 και μος ή ίνγκλις για 3. αν αληθεύει πραγματικά σας λυπάμαι που αφήσατε το σπανούλη να διαλύσει κάθε ίχνος ισορροπίας μέσα στα αποδυτήρια με τα λεφτά που θα πάρει. εγώ αν είχα το 1,5 εκ. που θα πάρουν οι "άγιοι" αυγουλομάτηδες θα πήγαινα για μασιούλις-ντέιβις αντί για αυτούς που ακούγονται τώρα

Winter Storm
20-07-13, 14:20
los poulos ο φαπανικολάου από τους πελάτες. ακούω ότι θέλουν μπέγκιτς για 5 και μος ή ίνγκλις για 3. αν αληθεύει πραγματικά σας λυπάμαι που αφήσατε το σπανούλη να διαλύσει κάθε ίχνος ισορροπίας μέσα στα αποδυτήρια με τα λεφτά που θα πάρει. εγώ αν είχα το 1,5 εκ. που θα πάρουν οι "άγιοι" αυγουλομάτηδες θα πήγαινα για μασιούλις-ντέιβις αντί για αυτούς που ακούγονται τώρα
Ματσιουλης και ινγκλις πρωην μπασκετμπολιστες!!εγω θελω μος και ντειβις για μεταγραφες.Οσο για τον μπεγκιτς απο αυτον τον αχρηστο κινεζο που πειρατε ειναι 10 κλασεις καλυτερος.Αλλα μονο για τα θεματα του πρωταθλητη ευρωπης βλεπω να ασχολησε!!τα δικα σου τα χαλια δεν τα κοιτας!!!με τον λουκουμα (μαυροκεφαλιδη)και τον κινεζο πινγκ πονγκ θα παρετε ευρωλιγκα?αχαχαχαχαχαχαχαχα γελανε και τα τσιμεντα με την υπερομαδα του τρακη.

salonikatasos
20-07-13, 14:57
Ματσιουλης και ινγκλις πρωην μπασκετμπολιστες!!εγω θελω μος και ντειβις για μεταγραφες.Οσο για τον μπεγκιτς απο αυτον τον αχρηστο κινεζο που πειρατε ειναι 10 κλασεις καλυτερος.Αλλα μονο για τα θεματα του πρωταθλητη ευρωπης βλεπω να ασχολησε!!τα δικα σου τα χαλια δεν τα κοιτας!!!με τον λουκουμα (μαυροκεφαλιδη)και τον κινεζο πινγκ πονγκ θα παρετε ευρωλιγκα?αχαχαχαχαχαχαχαχα γελανε και τα τσιμεντα με την υπερομαδα του τρακη.
ο κινέζος ο πινγκ πονγκ θα είναι ο τρίτος ψηλός και όχι πρώτος όπως προορίζεται ο μπέγκιτς για εσάς(του οποίου του έκανε πλάκα σε όλα τα μεταξύ μας φέτος ο σχορτσιανίτης). μος και ντέιβις δε μπορείς να πάρεις γιατί είναι και οι 2 αμερικάνοι και έχεις χώρο μόνο για 1 οπότε βολέψου με ευρωπαίο ψηλό δλδ μπέγιτς γιατί και ο μος και ο ίνγκλις που θα πάρετε έναν από τους 2 είναι ξένοι. α και ο μασιούλις ενημερωτικά είναι 28 χρονών ενώ ο μος 30. και για να συγκρίνουμε τις 2 ομάδες δες τι έφυγε από εμάς (μασιούλις δηλαδή το 4ο βιολί της ομάδας) και έμειναν όλοι +φώτση,μαυροκεφαλίδη και 2 μεγάλα ταλέντα και τι από εσάς έφυγαν χάινς και φαπανικολάου(2ος και 3ος) και ήρθαν κάτι τραγουδιστές και πρώην παίχτες καβάλας και άρη. οπότε τα γέλια τα ρίχνουμε εμείς με τις μεταγραφές του εμφιαλωμένου φέτος και όχι με την υπερπλήρη ομάδα του τράκη,που θα πάρει κι άλλον παίχτη γιατί έχει άλλη μια θέση κενή(ευρωπαίου) εκτός αν ο κινέζος είναι για ευρώπη μόνο και πάρουμε κι άλλον αμερικάνο ψηλό

Winter Storm
20-07-13, 15:05
ο κινέζος ο πινγκ πονγκ θα είναι ο τρίτος ψηλός και όχι πρώτος όπως προορίζεται ο μπέγκιτς για εσάς(του οποίου του έκανε πλάκα σε όλα τα μεταξύ μας φέτος ο σχορτσιανίτης). μος και ντέιβις δε μπορείς να πάρεις γιατί είναι και οι 2 αμερικάνοι και έχεις χώρο μόνο για 1 οπότε βολέψου με ευρωπαίο ψηλό δλδ μπέγιτς γιατί και ο μος και ο ίνγκλις που θα πάρετε έναν από τους 2 είναι ξένοι. α και ο μασιούλις ενημερωτικά είναι 28 χρονών ενώ ο μος 30. και για να συγκρίνουμε τις 2 ομάδες δες τι έφυγε από εμάς (μασιούλις δηλαδή το 4ο βιολί της ομάδας) και έμειναν όλοι +φώτση,μαυροκεφαλίδη και 2 μεγάλα ταλέντα και τι από εσάς έφυγαν χάινς και φαπανικολάου(2ος και 3ος) και ήρθαν κάτι τραγουδιστές και πρώην παίχτες καβάλας και άρη. οπότε τα γέλια τα ρίχνουμε εμείς με τις μεταγραφές του εμφιαλωμένου φέτος και όχι με την υπερπλήρη ομάδα του τράκη,που θα πάρει κι άλλον παίχτη γιατί έχει άλλη μια θέση κενή(ευρωπαίου) εκτός αν ο κινέζος είναι για ευρώπη μόνο και πάρουμε κι άλλον αμερικάνο ψηλό
Χαχαχαχα με τον φωτση των 5,5 ποντων!!(τον ξεσκισα για τα καλα μεσα στον μιλανο φετος )!και τον λουκουμα θα κανεις ομαδα?Και στην τελικη πως ξερεις εσυ πως θα κινηθει ο ολυμπιακος στο μεταγραφικο παζαρι?μηπως διαβαζεις πολυ πρασινη η γκαζζετα?μην πιστευεις παντα τη γραφουν οι αρδ!!μονο κακο κανουν.Οσο για τους πρωην παιχτες της καβαλας και του αρη!!θα σε ενημερωσω επειδη δεν ξερειςΟ νταντσον βγηκε καλυτερος ψηλος της ιταλιας!!και ο σιμονς επι εποχη ντουντα τον ηθελε για βασικο ψηλο στο 5 .Και τωρα τον πηραμε για την θεση του καμπουρη σερμαντινη.Κατσε να δουμε πως θα κινηθει ο ολυμπιακος στις 2 αυτες μεταγραφες!!!να τα βαλουμε κατω και να κανουμε κοντριτσα.χαχαχα

xionoflorina
20-07-13, 15:35
Προσωπικές απόψεις:
Μος: παικταράς. Φοβερός αμυντικός επιθετικά αξιοπρεπής πολύ μεγάλη προοπτική από τα καλύτερα 3ρια στην Ευρώπη
Ινγκλς:ρολίστας. Παίκτης των 6 πόντων και 2 ασιστ ανά ματς σπάνια παρακάτω σπάνια παραπάνω. Καλό σουτ, αδύναμο σώμα
Μπέγκιτς: Παλτό. Τέλειωσαν οι εποχές των παικτών δεινοσαύρων των 2.20 που σκέπαζαν το καλάθι. Στο πικ ν ρολ πως θα ακολουθήσει+ το 50%βολες
Πινγκ πανγκ πονγκ: Αν βγάλει Σεπτέμβριο του πληρώνω το συμβόλαιο.Λογικά μασκότ ομάδας
Φώτσης: Σταθερή αξία 8-9 πόντοι, 3-4 ριμπάουντ 2-3 τρίποντα ανά ματς. Ανύπαρκτο παιχνίδι με σώμα
Ντάνστον: δεν τον ξέρω

DIMITRISPAP
20-07-13, 16:53
http://www.sport24.gr/football/omades/Olympiakos/olympiakos_apo_xryso_sthn_11h_thesh_twn_kerdwn_ths _uefa.2340815.html
μονο 23,2 εκ ο βαγγελας...θα μας πει λαικιστες παλι,οτι δεν ξερουμε αναλυτικα τα εσοδα εξοδα αλλα η πραγματικοτητα ειναι οτι ο βαγγελας στοχευει να μικρυνει τον ολυμπιακο..εχει κανει και πολυ καλες μεταγραφες στο..επικοινωνιακο..καραπαππας και μερικοι αλλοι δημοσιοκαφροι που χαρτζιλικωνονται να προσπαθουν να κανουν το ασπρο μαυρο..με ραμπιου θα κλεισει η τρυπα των χαφ?που πας με τον οικοδομο μανωλα-σιοβα και τον τελειωμενο κοντρερας?by the way ακομα γελαω με το στελιο μανωλα..."καλυψε το κενο του μελμπεργ ο μικρος..."χαχα...δεν τον βρισκεις πουθενα τον βαγγελα.η πραγματικοτητα ειναι οτι ο σωκρατης με τα καλα του και τα κακα του ηταν ηγετης.αυτος ειναι γατακι
οσον αφορα το μπασκετ..ο μπεγκιτς ηδη παιχτης του ολυμπιακου μας και βλεπω κατα δεκεμβρη μηνα να ψαχνουμε ψηλο.θεωρω αδιανοητο να πιασουν και νταστον και μπεγκιτς..πιο πολλες πιθανοτητες δινω στον πρωτο.μη χλευαζετε ομως παιχτες και μη τους κρινετε ετσι..θυμαστε ολοι τον χαινς που επαιζε πριν??τον πρωτο χρονο στο πρωτο μισο ολοι τον εκραζαν..θυμαμαι χασαμε ενα ματς στην καντου οταν πηρε την τελευταια επιθεση και πηγε να το παιξει..μπαρκλει...ετσι ειναι ομως ο ελληνας.αγαπητα μου βαζελακια απλα σας θυμιζω,προς επιρρωση του ισχυρισμου,την τελευταια σελιδα στο game over της derby (γκοτζος)μετα την ανακοινωση απο ολυμπιακο του γιαγια τουρε!τιτλος αρθου??? "της γιαγιας..τα παραμυθια"μη προτρεχετε λοιπον και επειδη καποιοι φιλοι μου ακομα και σημερα επικαλουνται μια δηλωση φεργκισον με real και ολυμπιακο μεσα,μετα την αξιωση καστιλον να μπει ορος για ελευθερας του αν υποβιβαστει ο παο,θα πρεπει να σας προβληματισει αν μη τι αλλο.εδω θα τα λεμε ολα.και τα δικα μας στραβα και των αλλων.παρεπιπτοντως την αξιωση καστιλον την διερρευσε ο παο και επιβεβαιωθηκε εκ των υστερων..αυτα τα ολιγα..

ΧΕΛΜΟΣ
20-07-13, 17:53
Ανακοινώθηκε η πώληση του «Παπ»Η ΚΑΕ Ολυμπιακός ανακοίνωσε τη συμφωνία της με την Μπαρτσελόνα για την πώληση του Κώστα Παπανικολάου και ευχαρίστησε τον παίκτη για την προσφορά του. Επισημοποίησε το deal και ο καταλανικός σύλλογος.

Στα «ερυθρόλευκα» ο Μπέγκιτς
Παίκτης του Ολυμπιακού για τα επόμενα δύο χρόνια θα είναι ο Σλοβένος πρώην σέντερ της Ρεάλ Μαδρίτης, Μίρζα Μπέγκιτς, όπως ανακοίνωσε επίσημα η ΚΑΕ το απόγευμα του Σαββάτου.
Ο Μίρζα Μπέγκιτς θα είναι τελικά ο παίκτης που θα καλύψει την θέση «5» στον Ολυμπιακό της νέας περιόδου. Ο ύψους 2.16μ Σλοβένος πρώην παίκτης της Ρεάλ Μαδρίτης, υπέγραψε διετές συμβόλαιο με τους «ερυθρόλευκους» και ανακοινώθηκε επίσημα από την ΚΑΕ.

Ο Μπέγκιτς ήταν από τους βασικούς στόχους των Πειραιωτών για την συγκεκριμένη θέση και όταν το ζήτημα Παπανικολάου έκλεισε οριστικά με την αποχώρησή του, η διοίκηση της ομάδας κινήθηκε γρήγορα και ολοκλήρωσε την μεταγραφή.

Winter Storm
20-07-13, 21:38
Προσωπικές απόψεις:
Μος: παικταράς. Φοβερός αμυντικός επιθετικά αξιοπρεπής πολύ μεγάλη προοπτική από τα καλύτερα 3ρια στην Ευρώπη
Ινγκλς:ρολίστας. Παίκτης των 6 πόντων και 2 ασιστ ανά ματς σπάνια παρακάτω σπάνια παραπάνω. Καλό σουτ, αδύναμο σώμα
Μπέγκιτς: Παλτό. Τέλειωσαν οι εποχές των παικτών δεινοσαύρων των 2.20 που σκέπαζαν το καλάθι. Στο πικ ν ρολ πως θα ακολουθήσει+ το 50%βολες
Πινγκ πανγκ πονγκ: Αν βγάλει Σεπτέμβριο του πληρώνω το συμβόλαιο.Λογικά μασκότ ομάδας
Φώτσης: Σταθερή αξία 8-9 πόντοι, 3-4 ριμπάουντ 2-3 τρίποντα ανά ματς. Ανύπαρκτο παιχνίδι με σώμα
Ντάνστον: δεν τον ξέρω
Αν και εισαι παναθηναικος!!σε γουσταρω τρελα για τις αντικειμενικες σου αποψεις εδω μεσα!!(εχεις και πολυ καλες γνωσεις με το αθλημα οπως και ο τασος απο την θεσσαλονικη)Μπραβο σου.:)

salonikatasos
22-07-13, 23:45
για να μην στεναχωρώ το φίλο μου τον σπάρταν θα πω για την πανάθα σήμερα. έμεινε ο μασιούλις,οπότε όλος ο βασικός μας κορμός φέτος είναι ο ίδιος,εκτός τσαρτσαρή που δεν βοηθούσε έτσι κι αλλιώς και σόφο που μάλλον ήταν ο καλύτερος παίχτης των αντιπάλων με μπάρτσα και τους πελάτες. για τους παίχτες που σου είπα ότι ενδιαφερόσασταν εγώ είπα ότι λέγανε οι εφημερίδες σας εκείνες τις μέρες(στα πρωτοσέλιδα για να μην παρεξηγηθώ) και από ότι φάνηκε με τον μπέγκιτς είχαν δίκιο. όπως και να χει ο παναθηναϊκός θα είναι σίγουρα πιο δυνατός από πέρσι και θα ελπίζουμε να μην πάθει κάτι ο λάσμε,γιατί με μαυροκεφαλίδη δύσκολα τα πράγματα στην άμυνα,γιατί επίθεση είναι ο πιο ποιοτικός μας παίχτης και έχει και ποικιλία στο επιθετικό παιχνίδι του σε αντίθεση με τους γκιστ,λάσμε,φώτση που ο καθένας στον τομέα(τρίποντα,άλει ουπ,διεισδύσεις) του είναι καλός αλλά στους άλλους τομείς του επιθετικού παιχνιδιού είναι μέτριοι

snowspir
22-07-13, 23:59
Θα πρέπει φέτος να αξιοποιηθούν και τα νέα Ελληνόπουλα(Παππάς,Γιάνκοβιτς) και όχι να σκουπίζουν πάγκο όπως πέρσι ο Γιαννόπουλος που πιστεύω οτί αδικήθηκε από τον Πεδουλάκη από τον χρόνο συμμετοχής που του δώθηκε..

xionoflorina
23-07-13, 00:32
Η ομάδα για την εποχή που βρισκόμαστε είναι ποιοτικότατη και δεμένη. Φοβερή στις θέσεις 3-4. Και γεμάτη στο 1-2 με τη προυπόθεση να συνεχίσει ο Κάρι από κει που σταμάτησε φέτος. Την χρονιά φέτος θα την κρίνει ο Μαυροκεφαλίδης. Αν προσαρμοστεί αυτός τότε κούτσα κούτσα προχωράμε στους σέντερ. Τώρα περιμένουμε τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη να πάρει πόδι ο Πινγκ πονγκ και να ρθει ένας ακόμα ψηλός(ίσως από τους κομμένους από το νβα όπως ο λάσμε φέτος) ώστε να γεμίσει πλήρως. Πρωτάθλημα-Κύπελλο-Φάιναλ 4 οι στόχοι

Winter Storm
23-07-13, 00:50
για να μην στεναχωρώ το φίλο μου τον σπάρταν θα πω για την πανάθα σήμερα. έμεινε ο μασιούλις,οπότε όλος ο βασικός μας κορμός φέτος είναι ο ίδιος,εκτός τσαρτσαρή που δεν βοηθούσε έτσι κι αλλιώς και σόφο που μάλλον ήταν ο καλύτερος παίχτης των αντιπάλων με μπάρτσα και τους πελάτες. για τους παίχτες που σου είπα ότι ενδιαφερόσασταν εγώ είπα ότι λέγανε οι εφημερίδες σας εκείνες τις μέρες(στα πρωτοσέλιδα για να μην παρεξηγηθώ) και από ότι φάνηκε με τον μπέγκιτς είχαν δίκιο. όπως και να χει ο παναθηναϊκός θα είναι σίγουρα πιο δυνατός από πέρσι και θα ελπίζουμε να μην πάθει κάτι ο λάσμε,γιατί με μαυροκεφαλίδη δύσκολα τα πράγματα στην άμυνα,γιατί επίθεση είναι ο πιο ποιοτικός μας παίχτης και έχει και ποικιλία στο επιθετικό παιχνίδι του σε αντίθεση με τους γκιστ,λάσμε,φώτση που ο καθένας στον τομέα(τρίποντα,άλει ουπ,διεισδύσεις) του είναι καλός αλλά στους άλλους τομείς του επιθετικού παιχνιδιού είναι μέτριοι
Και να μην σας παθει και τιποτα και ο 34χρονος διαμαντιδης να λες :p

Winter Storm
23-07-13, 00:55
Οσο για την δικια μου ομαδα ο ολυμπιακος επενδυσε σε εναν γιγαντα 2,16 με πολυ καλη κινηση κατω απο το καλαθι!!αλλα πολυ αργος για την εποχη που ειμαστε.Αν θα του βγει αυτο που σκεφτεται ο μπαρτζωκας αυτο θα το δειξει η πορεια.Τωρα στην θεση 3 πρωτος στοχος παραμενει ο μος απο την σιεννα(σκληροτραχυλος αμυντικογενης παιχτης με καλο σουτ κιολας απο την περιφερια.Το ασχημο ειναι μαλλον απομακρυνεται η περιπτωση του και οδευει προς μιλανο μερια.Οπωτε η προοπτικη τωρα ειναι να βρει καλο 3αρι απο το νβα.Πολυ καλη περιπτωση θα ηταν η επιστροφη του κλειζα(γινεται φρι ειτζεντ)αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα ηταν εφικτη μια τετοια μεταγραφη πια στα νεα οικονομικα δεδομενα που βρισκομαστε.

salonikatasos
23-07-13, 12:35
Θα πρέπει φέτος να αξιοποιηθούν και τα νέα Ελληνόπουλα(Παππάς,Γιάνκοβιτς) και όχι να σκουπίζουν πάγκο όπως πέρσι ο Γιαννόπουλος που πιστεύω οτί αδικήθηκε από τον Πεδουλάκη από τον χρόνο συμμετοχής που του δώθηκε..
πέρσι πιστεύω ότι το μόνο που μπορούμε να κατηγορήσουμε τον πεδουλάκη ήταν η επιμονή του στον τσαρτσαρή και η επιμονή να πηγαίνουν τα παιχνίδια στους 60-65 πόντους είτε έπαιζε με τη ρεάλ και τη μπάρτσα είτε έπαιζε με τον ίκαρο. για τον γιαννόπουλο διαφωνώ ότι έπρεπε να παίξει παραπάνω γιατί εκτός από την επίθεση που ήταν καλός στην άμυνα είτε πάρα πολύ αργός,δεν είχε καλές περιστροφές και γενικά όποτε έμπαινε(στο τέλος) ήταν η χαρά των αντίστοιχων αναπληρωματικών των άλλων ομάδων.ο γιάνκοβιτς πάντως πιστεύω στην αρχή τουλάχιστον θα παίζει παραπάνω από τον παππά για τον ίδιο λόγο

snowspir
23-07-13, 14:46
Δεν έχεις άδικο για τις αμυντικές ικανότητες του Γιαννόπουλου και τις περιστροφές του,απλά νομίζω οτί αυτό είναι κάτι το οποίο δουλεύεται στην προπόνηση...Βέβαια,πάντα ξέρει καλύτερα ο προπονητής..Κάτι άσχετο,ο Μπράμος έμεινε,έτσι;;

Gianniwtis
24-07-13, 12:42
Αιντε χοντρε φερε λιγο Σαβιολα-Μολο να δουμε επιτελους μετα απο καιρο μια γρηγορη ομαδα και οχι κρεατα να σερνονται!

Gianniwtis
24-07-13, 13:32
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!!

http://www.sport-fm.gr/article/eruthroleukos-o-sabiola/689495 (http://www.sport-fm.gr/article/eruthroleukos-o-sabiola/689495)

gordonas
24-07-13, 15:09
ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΠΑΙΧΤΟΥΡΑ!!!!

http://www.sport-fm.gr/article/eruthroleukos-o-sabiola/689495 (http://www.sport-fm.gr/article/eruthroleukos-o-sabiola/689495)

Στα 32 παρά 4 μήνες...Καλό συμβόλαιο για τον Σαβιόλα. Θα τσιμπήσουν και τα διαρκείας. Για να δούμε σε τι κατάσταση είναι.

salonikatasos
24-07-13, 16:01
Δεν έχεις άδικο για τις αμυντικές ικανότητες του Γιαννόπουλου και τις περιστροφές του,απλά νομίζω οτί αυτό είναι κάτι το οποίο δουλεύεται στην προπόνηση...Βέβαια,πάντα ξέρει καλύτερα ο προπονητής..Κάτι άσχετο,ο Μπράμος έμεινε,έτσι;;
όλοι έμειναν εκτός τσαρτσαρή,σόφο.ο σκορδίλης θα είναι σίγουρα και για ξανθόπουλο,γιαννόπουλο μάλλον φεύγουν,αλλά και να μείνουν θα είναι συνέχεια εκτός 12αδας

snowjohn
24-07-13, 18:37
περα απο την πλακα ειναι μεγαλη μεαγραφη για τον ολυμπιακο!

snowjohn
24-07-13, 18:44
αλαφουζο ****** και *******ς γιε φυγε απο την ομαδα ουτε μια κολοτουρικη ομαδα του πουτσου δεν κερδιζουμε

Loof
24-07-13, 21:50
περα απο την πλακα ειναι μεγαλη μεαγραφη για τον ολυμπιακο!

Παπαρια μαντολες...πάλι πιπες στην Ευρώπη θα κάνουν...

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ΧΕΛΜΟΣ
24-07-13, 22:07
http://i42.tinypic.com/m8lmrt.jpg

ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

snowjohn
24-07-13, 22:08

εδω ομως ειναι πολυ καλυτεροι αν παμε εμεις με τον νανο σωθηκαμε
ακου 4-4 με την ομαδα που οταν καν να την προφερω δεν μπορω

ΧΕΛΜΟΣ
24-07-13, 22:09

Δυστυχως δεν θα παιζεις για να ξαναδειξεις στην Ευρωπη πως γινονται τα καλα πισωκολλητα.....
Και μαλλον δεν σε βλεπω να ξαναπαιζεις και ποτε.....

Winter Storm
24-07-13, 23:13

Σε εχει τσουξει το κωλαρακι σου πελατακο και πετας ********!!!!καλη β εθνικη να εχεις προβατο του αλαφουζου.

Gianniwtis
25-07-13, 00:02
Γρηγορη ομαδα φετος!!Πολυ γουσταρω!Αν θα παιξει η οχι ο Σαβιολα θα το δουμε πελατακια..Ολα θα τα δουμε!!!Καντε υπομονη και μαθετε να μετρατε μεχρι πολλα!!!

Υ.Γ. Μη ξεχνατε τον Βαις...!

snowspir
25-07-13, 00:33
ΟΣΟΥΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΜΠΑΝΑΡΩ....ΜΠΕΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΑΜΕΣΩΣ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΡΕ....

1979
25-07-13, 01:44
Οντως, ο Μπεγκιτς θα ειναι τραγικος στην αμυνα στο πικ ν ρολ..δεν τον εχω παρακολουθησει και πολυ, αλλα ειναι βαρυ φορ. Απωλεια και του Αντιντς στην αμυνα στα χετζ αουτ που εκανε στην περιφερεια, του Παπανικολαου και του Χαινς. Λαθος κινησεις του ολυμπιακου.

1979
25-07-13, 01:49
Γενικα με τους ψηλους υπαρχει ενα θεμα στο συγχρονο μπασκετ. Παντως, προτυπο σεντερ αυτην την στιγμη ειναι ο γαλλος Ζοακιμ Νοα των Μπουλς. Το σεντερ επιβαλεται να ξερει να πασαρει πια, και να σπρωχνει την ομαδα στο τρανζισιον.

Loof
25-07-13, 11:30
ΟΣΟΥΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΑ,ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΣΑΣ ΜΠΑΝΑΡΩ....ΜΠΕΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΤΕ ΡΕ ΣΕΙΣ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΑΜΕΣΩΣ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΡΕ....

Δεν πειράζει Σπύρο,θα τους κοκκινισουν τα οπίσθια οι ευρωπαίοι επιβητορες τους...

snowjohn
25-07-13, 12:29
λουφ και εγω μπορει να γινεω κωμικος και τραγικος αλλα δεν νομιζω οτι μας περνει τωρα για τετοια
η ομαδα μας δεν μπορει να νικησει την 13η της τουρκειας και ο ολυμπιλαγος παιρνει καλους παιχτες
ειναι φανερο
υ.γ εγω δεν ξαναβριζω αν και εχω βρει συνθημα για σαβιολα

Winter Storm
25-07-13, 13:02
Ρε σπυρο θα μας τρελανεις?.Θα σε παρακαλεσω την επομενη φορα οταν θα προειδοποιεις για μπαν κτλ να κοιτας πρωτα την πραγματικη αιτια του κακου!!!ευχαριστω.

Winter Storm
25-07-13, 13:07
Δεν πειράζει Σπύρο,θα τους κοκκινισουν τα οπίσθια οι ευρωπαίοι επιβητορες τους...

Εσυ πραγματικα δεν παιζεσαι!!!προκαλεις συνεχως με τα λεγομενα σου αλλα μαλλον θα εχεις καμια αβαντα εδω μεσα για να μπορεις να γραφεις τοσο ανετα αυτα που λες.

storm
25-07-13, 13:20
ΦΡΟΝΗΜΑ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ...!!!

Gianniwtis
25-07-13, 14:15
Πωπω ρε αν κανει και κανα ωραιο με Τζοελ Καμπελ θα γουσταρω τρελα μετα απο πολυ καιρο!Τρομερο ταλεντο και ας ειναι δανεικος για ενα χρονο μονο..

Γενικα καλα βηματα η ομαδα φετος!Αν βγουν και στο γηπεδο τα αναμενομενα θα γουσταρουμε πολυ!

Loof
25-07-13, 15:57
Εσυ πραγματικα δεν παιζεσαι!!!προκαλεις συνεχως με τα λεγομενα σου αλλα μαλλον θα εχεις καμια αβαντα εδω μεσα για να μπορεις να γραφεις τοσο ανετα αυτα που λες.

Τα γράφω όμορφα...δεν προκαλω...τώρα αν τσιμπατε εσείς οι γαβροι δεν ξέρω...

snowjohn
25-07-13, 15:58
εκλεισε και τον καμπελ
λοοφ αστο καλυτερα :(

snowspir
25-07-13, 17:05
Ρε σπυρο θα μας τρελανεις?.Θα σε παρακαλεσω την επομενη φορα οταν θα προειδοποιεις για μπαν κτλ να κοιτας πρωτα την πραγματικη αιτια του κακου!!!ευχαριστω.

Σπύρε,1ον από οτί λένε οι γιατροί,καλά πάω...ακόμα.2ον,πρώτος και καλύτερος κοκκινίστηκε ο φίλος μας ο λουφαδόρος..και μετά οι απαντήσαντες..3ον,ευχαριστώ!!

Υ.Γ:Αν δεν σε κάλυψα,μπορείς να κανείς ένσταση..Ξέρεις εσύ από αυτά..B-):-D;-)

Φιλικά,ο real Επίτιμος......

ΧΕΛΜΟΣ
25-07-13, 18:34
ΓΑζωνει η ομαδα φετος...

snowspir
25-07-13, 19:30
Τα ίδια λέγατε και πέρυσι τέτοια εποχή και μετά βριζατε τον χοντρό εν χορό...

snowspir
25-07-13, 19:42
Πάντως φίλοι μου γάβροι,το μεγάλο γέλιο θα πέσει όταν σταματήσετε να λαμβάνετε τα εξασφαλισμένα κάθε χρόνο από την σούπερ λίγδα,20+ μύρια...θα πάει ο σοϊλεδης και ο νικλιτσιώτης σύννεφο...εκεί να δεις γέλιο που θα πέσει..θα μετατραπεί και ο βαγγελας σε Λούη...

Winter Storm
25-07-13, 21:24
Σπύρε,1ον από οτί λένε οι γιατροί,καλά πάω...ακόμα.2ον,πρώτος και καλύτερος κοκκινίστηκε ο φίλος μας ο λουφαδόρος..και μετά οι απαντήσαντες..3ον,ευχαριστώ!!

Υ.Γ:Αν δεν σε κάλυψα,μπορείς να κανείς ένσταση..Ξέρεις εσύ από αυτά..B-):-D;-)

Φιλικά,ο real Επίτιμος......
Τι ενσταση να κανω ρε τρελε?:pσε δικαστηριο ειμαστε?:pound:

Winter Storm
25-07-13, 21:26
Τα γράφω όμορφα...δεν προκαλω...τώρα αν τσιμπατε εσείς οι γαβροι δεν ξέρω...

Ενταξει ρε αντωνη,αλλα ετσι οπως τα γραφεις,ανεβαζεις τα θερμομετρα εδω μεσα.Κανονισε ε,ο αλλος ειναι ετοιμος να μας μπαναρει.:cool:

Winter Storm
25-07-13, 21:28
Πάντως φίλοι μου γάβροι,το μεγάλο γέλιο θα πέσει όταν σταματήσετε να λαμβάνετε τα εξασφαλισμένα κάθε χρόνο από την σούπερ λίγδα,20+ μύρια...θα πάει ο σοϊλεδης και ο νικλιτσιώτης σύννεφο...εκεί να δεις γέλιο που θα πέσει..θα μετατραπεί και ο βαγγελας σε Λούη...
Σιγα τα λεφτα που εχει δωσει ο μπουχεσας,με δανεικους και ελευθερους και εγω κανω ομαδα σπυρο.

Gianniwtis
25-07-13, 21:31

Σε εχει λουσει κρυος ιδρωτας Σπυρο μουυυυυυυυ!!!Βλεπεις τις 6αρες,που ηταν προνομιο της Κουλας αυτα τα χρονια,να σε ζυγωνουν απειλητικα..Ωχ ωχ ωχ...Περα απο την πλακα ολα θα φανουν στο γηπεδο,αλλα οι προυποθεσεις φετος ειναι ΠΟΛΥ καλες!!!Θυμασαι περισυ που γκρινιαζα απο Ιουνιο οτι εχουμε ομαδα της μετριοτητας.. ;)

snowjohn
25-07-13, 22:58
ρε ουτε την λινφιντ δεν μπορει να νικησει ελληνικη ομαδα ??? ****ωωωωωω

snowspir
26-07-13, 00:20
ρε ουτε την λινφιντ δεν μπορει να νικησει ελληνικη ομαδα ??? ****ωωωωωω

Την νίκησε βρε!!!!:p

snowspir
26-07-13, 00:22
Σε εχει λουσει κρυος ιδρωτας Σπυρο μουυυυυυυυ!!!Βλεπεις τις 6αρες,που ηταν προνομιο της Κουλας αυτα τα χρονια,να σε ζυγωνουν απειλητικα..Ωχ ωχ ωχ...Περα απο την πλακα ολα θα φανουν στο γηπεδο,αλλα οι προυποθεσεις φετος ειναι ΠΟΛΥ καλες!!!Θυμασαι περισυ που γκρινιαζα απο Ιουνιο οτι εχουμε ομαδα της μετριοτητας.. ;)

Μη με κάνεις να ψάξω να βρω τις περσινές 6άρες που έγραφες πριν τα μεταξύ μας ματς....με ανύπαρκτη όμάδα πέρισυ και ειδικά στο ματς του πρώτου γύρου στο οακα,χάρη σου έκανα που πήρες χ......Γιαννάκημ...

Gianniwtis
26-07-13, 00:46
Μη με κάνεις να ψάξω να βρω τις περσινές 6άρες που έγραφες πριν τα μεταξύ μας ματς....με ανύπαρκτη όμάδα πέρισυ και ειδικά στο ματς του πρώτου γύρου στο οακα,χάρη σου έκανα που πήρες χ......Γιαννάκημ...

Αμα βρεις (περα απο τα οπαδικα πειραγματα μας) να εχω κανει ποστ που να ΜΗΝ βριζω για τη μετριοτητα σε παραδεχομαι!

ΧΕΛΜΟΣ
27-07-13, 19:24
Βγαζει ματια για αλλο ενα φιλικο ο ΠΑΟ.....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......θαυμα θα ειναι αν κρατηθει φετος στην κατηγορια.....

snowjohn
27-07-13, 20:23
δεν γινεται αυτο
χειροτερους απο ολους
ερχεται η σειρα μας πεφτουμε!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΕΛΜΟΣ
27-07-13, 22:26
Καλα μιλαμε για απιστευτο χαλι ο Παο....περα απο την πλακα δεν μενει στην κατηγορια φετος....δεν μπορει να σταυρωσει μπαλια αυτη η ομαδα....καλα για την αμυνα δεν συζητω.....δυο 4αρες απο καποια τουρκικη και καποια Βαλενσιεν.....

snowjohn
27-07-13, 22:47
ειδα μπαλα σημερα
η ντορτμουντ νικησε 4-2 την μπαγερ και πηρε του σουπερ καπ γερμανιας
πραγματικα φανταστικο παιχνιδι αφου σε 3 λεπτα μπηκαν 3 γκολ!!
ειχε και δοκαρια !!
επαιξε και ο σωκρατης

SnowLover
28-07-13, 12:08
Καλα μιλαμε για απιστευτο χαλι ο Παο....περα απο την πλακα δεν μενει στην κατηγορια φετος....δεν μπορει να σταυρωσει μπαλια αυτη η ομαδα....καλα για την αμυνα δεν συζητω.....δυο 4αρες απο καποια τουρκικη και καποια Βαλενσιεν.....

χώμα είναι.4 γκόλ έφαγε και δεν έβαλε ουτε ενα γκολ.Τουλάχιστον της τιμης

snowjohn
28-07-13, 17:04
ποπο τη ματσαρα εκανε ο θρυλος σημερα νομιζω ευκολα θα παρει το πρωταθλημα
χαχαχαχαχα

salonikatasos
28-07-13, 17:45
καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς που λένε. ντόρτια από κάποια χόφενχαϊμ σήμερα ο διορισμένος. και άντε εμείς έχουμε τα χάλια μας σε όλους τους τομείς και ειδικά διοικητικά. αυτοί τι έπαθαν? χαχαχαχα

Gianniwtis
28-07-13, 19:29
καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς που λένε. ντόρτια από κάποια χόφενχαϊμ σήμερα ο διορισμένος. και άντε εμείς έχουμε τα χάλια μας σε όλους τους τομείς και ειδικά διοικητικά. αυτοί τι έπαθαν? χαχαχαχα

Τοσο καιρο ησουν μουγκα κρυμμενος και τωρα τσουπ πεταχτηκες να σχολιασεις φιλικο του Ολυμπιακου..Χαχαχαχα ποσο καημενοι ειστε..Κουραγιο παιδια χαχαχα

Winter Storm
28-07-13, 20:00
Εσυ καλη β εθνικη!!!

snowjohn
28-07-13, 20:17
Εσυ καλη β εθνικη!!!
εγω?:bounce::bounce::bounce:

Winter Storm
28-07-13, 21:14
εγω?:bounce::bounce::bounce:
Εσυ πας για αλαφουζο-ζιολα!!!!!!:pound:

Loof
28-07-13, 23:55
Αμα φοβάται και ο αλεφας...θα φάτε καλα πρωταθλητές της φαπας
Τι ξεφτίλα ήταν αυτή;

Τσατισμένος ο Νίκος Αλέφαντος στο sportdog μετά την «σφαλιάρα» του Ολυμπιακού από τη Χόφενχάιμ. Τα χαφ που δεν φτουράνε, τα αμάν – αμάν και ο... Σαλίνας!

Είμαι τσατισμένος, τι ξεφτιλίσματα είναι αυτά. Ήταν όλες οι γραμμές χάλια. Στο κέντρο της άμυνας χάλια, αυτός ο Μεντζανί ανυπαρξία, μαζί με τον Σιόβα ήταν αργοί, όποιος ήθελε περνούσε. Συν την έλλειψη αμυντικού χαφ κλάσης, αν σε πετύχουν γρήγοροι αντίπαλοι που να ξέρουν μπάλα, βγαίνουν αμέσως φάτσα με την άμυνα.

Δεν υπάρχει Φέισα λέμε, δεν υπάρχει Μασάντο για αμυντικός χαφ. Θα πω για πολλοστή φορά ότι ο Ολυμπιακός πρέπει να πάρει χάφαρο γρήγορο, χάφαρο σκύλο.

Τον Μανωλά τον βλέπω εκνευρισμένο, πεσμένο, λένε τα ΜΜΕ ότι προορίζει ο Μίτσελ για βασικούς τον Σιόβα και τον Μεντζανί, τι είναι αυτά που λένε, πάνε καλά; Είναι απαραίτητη η ταχύτητα στην άμυνα του Ολυμπιακού. Ο Μανωλάς δεν έχει μεταβίβαση αλλά μπορεί να το φτιάξει και να δίνει σωστά τη μπάλα στα 15 μέτρα, δεν τον θες για να κάνει το μπαλαδόρο, τον θες για να τρέχει γρήγορα και να κόβει. Λείπει και η ταχύτητα του Αβραάμ που ακόμα δεν δείχνει να έχει συνέλθει από τον τραυματισμό του. Θα πάτε να παίξετε Τσάμπιονς Λιγκ με Σιόβα και Μεντζανί πίσω; Αμάν, Αμάν…

Επίσης, αυτόν τον Σαλίνο που πήρανε, τον μελέτησαν καλά; Πολλούς παίκτες μάζεψε ο Ολυμπιακός, πάρα πολλούς και φοβάμαι μην κονομάνε οι μάνατζερ παικτών. Αυτός ο… Σαλίνας όλο να φύγει μπροστά θέλει, και χωρίς να είναι τίποτα το σπουδαίο μπροστά, δεν κόβει καλά πίσω, δεν κλείνει σωστά πίσω, οι μπακ πρέπει να δίνουν βοήθειες στη διαγώνια κάλυψη στους στόπερ, και πίσω από τον Σαλίνο ποιον έχεις, τον Παπάζογλου. Δεν είναι για δεξί μπακ ο Παπάζογλου σε επίπεδο Ολυμπιακού, δεν έχει ταχύτητα και τεχνική, σέντρα.

Και θα πιέζεις ψηλά με παίκτες που δεν μπορούν να το κάνουν, θα έχεις και μπακ τον Σαλίνο με τον Χολέμπας που φεύγουν μπροστά και δεν καλύπτουν σωστά πίσω; Με σέντερ μπακ τον Σιόβα και τον Μεντζανί; Και θα στέλνει την ομάδα ο Μίτσελ να πιέζει ψηλά με τέτοια άμυνα πίσω και με χωρίς καλό αμυντικό κόφτη; Αμάν, αμάν… Ελπίζω να αλλάξουν αυτά, δεν είναι σοβαρά αυτά που βλέπω ως τώρα.

Στα χαφ δεν θέλω άλλο Φέισα, ο δε Μασάντο δεν μπορεί για αμυντικός χαφ, ο Σάμαρης είναι ψηλό παιδί, έχει προσόντα αλλά δεν είναι για επίπεδο Ολυμπιακού, ο Ντε Βινσέντι σας έλεγα ότι είχα επιφυλάξεις γιατί δεν έβλεπα να έχει πνευμόνια στον ΠΑΣ Γιάννενα, ο Τσόρι ο Αργεντινός ξέρει μπάλα, αλλά είναι βαρύ κορμί, και είναι σε ηλικία που παίρνει την κατιούσα πια, σε αυτόν πάνω αν οι αντίπαλοι ρίξουν έναν γρήγορο, θα τον περιορίσουν.

Ο Μήτρογλου όποτε γίνεται βασικός δείχνει σαν να βαριέται και να τεμπελιάζει. Ο Φετφατζίδης έχει τη ντρίμπλα, αλλά είναι ακίνδυνος όταν έρχεται η μπάλα από την άλλη πλευρά, γενικώς δεν σκοράρει, δεν απειλεί την εστία. Εγώ θέλω τον εξτρέμ να σκοράρει όπως έκανε ο Μιραλάς και ο Γκαλέτι. Και ο Κάμπελ νομίζω ότι είναι δύσκολος στο γκολ.

Καλός παίκτης ως τώρα έχω δει σίγουρα ότι είναι ο Βάις, αυτός είναι νέος, είναι γρήγορος, είναι ντριμπλέρ, ανησυχώ όμως μήπως δεν έχει ξεπεράσει τον τραυματισμό που είχε στην Πεσκάρα.
Το θέμα είναι ότι βλέπω προβλήματα προπονητικά, δεν μπορούν να πιέσουν μπροστά αυτοί οι παίκτες, ποιος θα πιέσει ψηλά που επιμένει ο Μίτσελ, ο Μήτρογλου; Ο Φετφατζίδης; Ο Σαβιόλα; Ο Τσόρι θα πιέσει ψηλά; Ο Φέισα θα ανέβει πάνω; Τρελαθήκαμε; Όταν τα έκανε αυτά ο Βαλβέρδε χρησιμοποιούσε άλλα εργαλεία.

Δεν γεμίζει επίσης την περιοχή ο Ολυμπιακός με παίκτες, ψάχνουν όλοι τον Μήτρογλου να βγάλει το φίδι από την τρύπα. Βλέπω προβλήματα διάταξης πίσω, δεν βλέπω αλληλοκαλύψεις, δεν βλέπω σωστή συμπεριφορά στις στημένες φάσεις, εύκολα μπαίνουν οι αντίπαλοι στην περιοχή μας και είναι αργός ο Ολυμπιακός ως τώρα.

Παρ’ ότι έγιναν τόσες μεταγραφές από τον Μαρινάκη, παρ’ ότι προσπάθησε πολύ αυτό το καλοκαίρι ο πρόεδρος του Ολυμπιακού, έχει πολλά προβλήματα ακόμα η ομάδα. Πρέπει ο Μίτσελ να ξεσκαρτάρει γρήγορα όσους δεν φτουράνε για Ολυμπιακό, είναι πολλοί οι παίκτες, τι μάζεψαν τόσους πολλούς, να δουλέψει με έναν κορμό και να φτιάξει ρεαλιστική τακτική στην ομάδα. Για εμένα αυτό το υλικό με όλες τις μεταγραφές που θα μπουν στην ομάδα, είναι για 4-4-2. Πρέπει να σταματήσουν τα πειράματα. Και να αποκτηθεί οπωσδήποτε ένας χάφαρος κόφτης.

Θέλει πολλή δουλειά ο Ολυμπιακός. Και αυτά που λένε περί κούρασης τα ακούω βερεσέ. Τι κούραση, ένα μισάωρο παίζει ο καθένας στα φιλικά! Δεν προλαβαίνουν να κουραστούν μεσ’ τον αγώνα. Τι κούραση, εγώ σε αυτήν την ηλικία και τρέχω στα βουνά να ρίξω τη χοληστερίνη! Αυτοί είναι επαγγελματίες ποδοσφαιριστές. Η ομάδα δείχνει τακτικά προβλήματα και επίσης μαζεύτηκαν πολλοί παίκτες που δεν βλέπω να δίνουν ως τώρα αυτά που έλειπαν από τον Ολυμπιακό, δηλαδή ταχύτητα, γέμισμα της περιοχής και πλουραλισμό στα γκολ, καθώς και να αλωνίζουν τα χαφ να μην περνάει κουνούπι. Ας ελπίσουμε ότι περνώντας ο καιρός και μπαίνοντας στην ομάδα όλες οι μεταγραφές, θα καταφέρει ο προπονητής να δουλέψει σωστά τον Ολυμπιακό. Υπάρχει χρόνος.

Winter Storm
29-07-13, 00:00
Οχι ρε συ αφου το ειπε ο μεγας ****τουμπας αλεφας,θα φαμε πολλες φαπες φετος.Αντωνακη θα παρετε κανεναν παιχτη ρε?σοβαρα τωρα.

snowspir
29-07-13, 00:33
Να βγει ο Χελμός στο φόρουμ να μας πει για την τεσσάρα του γάβρου...γιατί δεν βγαίνει στο φόρουμ ο Χελμός κα Στάη μου;;;χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα:whoo::whoo::whoo:

xionoflorina
29-07-13, 00:43
Τα φιλικά σπάνια λένε την αλήθεια. Πέρσι θυμάμαι ο Ολυμπιακός έχασε 3-0(αντί για 6-0 μιλάμε για ισοπέδωση τότε) από τη Νάπολι. Παρόλα αυτά στο τσ λιγκ ηταν αξιοπρεπής. Το βασικό πρόβλημα του Ολυμπιακού νομίζω ότι είναι ο προπονητής. Ο οποίος αν δεν λεγόταν Μίτσελ αλλά Όγιος ξέρω εγώ θα χε φύγει από πέρσι τον Απρίλιο μετά το 1-1.Δεν έχει δείξει το παραμικρό έργο. Παίζει τρομερά ανοιχτά και στο τσ λιγκ αυτά δεν συγχωρούνται. Αυτά έκανε ο Σόλιντ και είχε γελάσει ο κάθε πικραμένος. Το πιστεύω ότι ο Μίτσελ δεν βγάζει παρέλαση.
1. Είναι αστείο να βλέπεις κάτι Ντε Βινσέντι και Ολαιτάν στον Ολυμπιακό. Μιλάμε για παίκτες ταμαμ για τον φετινό Παο του στόχου της 5ης θέσης. Και τους παίρνεις επειδή είναι εγωιστής ο άλλος και νομίζει ότι θα τον αποθεώσουν αν πάρει παίκτες που ενδιαφέρουν ΠΑΟ ΚΑΙ ΠΑΟΚ

notis_tripoli
30-07-13, 05:58
Αν είχε αποκτηθεί από μεγάλη Ελληνική ομάδα θα είχαμε βαρεθεί να διαβάζουμε για τον Γκόιαν!

ΓΡΑΦΕΙ ο Φώτης Αλεξόπουλος.

http://www.contraepithesi.gr/news/images/stories/2013/july2013/GOIAN_NIKOLAI_01.jpgΣτην Ελλάδα οι εντυπώσεις από τα δημοσιεύματα του Τύπου και γενικότερα από τα ρεπορτάζ των Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης μπορεί να είναι εντελώς διαφορετικές για ένα γεγονός αν συμβαίνει σε μία μεγάλη Ελληνική ομάδα ή αν λαμβάνει χώρα σ’ έναν μικρομεσαίο Ελληνικό σύλλογο. Για παράδειγμα μία μεταγραφή θα μπορούσε να λάβει εντελώς διαφορετικές διαστάσεις και δημοσιότητα αν αυτή είχε πραγματοποιηθεί από μία μεγάλη Ελληνική ομάδα σε σχέση με το αν πραγματοποιούνταν από ένα σχετικά νέο στη Super League ποδοσφαιρικό κλαμπ.Για να γίνω περισσότερο συγκεκριμένος θα αναφερθώ στην πρόσφατη μεγάλη μεταγραφή του Αστέρα Τρίπολης Νικολάι-Ντορίν Γκόιαν που θα τολμήσω να πω ότι βάσει ονόματος και βιογραφικού είναι από τις μεγαλύτερες μεταγραφές που έχει κάνει ο Αστέρας Τρίπολης στην παρουσία του στη Super League αν όχι η μεγαλύτερη. Ένας ποδοσφαιριστής που είναι και διεθνής τα τελευταία χρόνια με την Εθνική ομάδα Ρουμανίας, ενώ έχει κατά το παρελθόν αγωνιστεί σε ιστορικούς Ευρωπαϊκούς συλλόγους! Η επισημοποίηση της απόκτησής του από τον Αστέρα καταγράφηκε από τον Ελληνικό Έντυπο και Ηλεκτρονικό Τύπο τις επόμενες ώρες μετά την ανακοίνωσή του από την Αρκαδική ΠΑΕ και μέχρι εκεί. Από εκεί και ύστερα αναφορά με ψηλά γράμματα, καθώς ο Αστέρας είναι λογικό να μην πουλάει. Άλλωστε τι δυναμική κόσμου έχει ο Αστέρας, θα αναρωτηθεί κάποιος οπαδός μεγάλης Ελληνικής ομάδας.Αν η μεταγραφή του διεθνούς Ρουμάνου είχε γίνει από μεγάλο Ελληνικό σύλλογο γίνεται κατανοητό τι θα γινόταν. Αναφορές και «ηχηρά» πρωτοσέλιδα για ημέρες! Δεν μιλάμε για ενδεχόμενη υποδοχή των οπαδών της μεγάλης ομάδας που θα τον αποκτούσε στα γραφεία του συλλόγου ή το αεροδρόμιο γιατί ίσως φανώ υπερβολικός! Σε κάθε περίπτωση θα τον διαβάζαμε στις εφημερίδες για πολλές ημέρες!«Ανεβάζει ρυθμούς ο διεθνής Γκόιαν στην προετοιμασία». ««Κάστρο» στην άμυνα και εγγύηση τη νέα χρονιά ο διεθνής Γκοιάν για τον μεγάλο σύλλογο». «Ο νέος ηγέτης αυτού ή του άλλου συλλόγου θα είναι ο διεθνής Γκόιαν». «Έκανε αυτό ο διεθνής Γκόαιν». «Ικανοποίησε με εκείνο ο διεθνής Γκόιαν».Βλέπετε όμως ο 33χρονος Ρουμάνος Νικολάι-Ντορίν Γκόιαν είναι παίκτης του Αστέρα Τρίπολης και σύμφωνα με την αντιμετώπιση των μεγάλων Μέσων θα φανεί στην πορεία αν θα βοηθήσει την ομάδα της Αρκαδίας περνώντας για την ώρα στην «αφάνεια» όπως και όλοι οι υπόλοιποι ποδοσφαιριστές του Αστέρα Τρίπολης. Τι και αν είναι διεθνής ο Γκόιαν; Τι διαφορά θα μπορούσε να κάνει στον Αστέρα ο Γκόιαν;Θέλω όμως να διαβάζω τα πρωτοσέλιδα των εφημερίδων αν ο Γκόιαν εντυπωσιάσει την προσεχή περίοδο με την φανέλα του Αστέρα, όταν κάποιοι θα τον φωτογραφίζουν με αποκλειστικά ρεπορτάζ παίκτη του Ολυμπιακού, του Παναθηναϊκού, του ΠΑΟΚ ή κάποιας άλλης μεγάλης Ελληνικής ομάδας…

SnowLover
30-07-13, 10:41
Τα φιλικά σπάνια λένε την αλήθεια. Πέρσι θυμάμαι ο Ολυμπιακός έχασε 3-0(αντί για 6-0 μιλάμε για ισοπέδωση τότε) από τη Νάπολι. Παρόλα αυτά στο τσ λιγκ ηταν αξιοπρεπής. Το βασικό πρόβλημα του Ολυμπιακού νομίζω ότι είναι ο προπονητής. Ο οποίος αν δεν λεγόταν Μίτσελ αλλά Όγιος ξέρω εγώ θα χε φύγει από πέρσι τον Απρίλιο μετά το 1-1.Δεν έχει δείξει το παραμικρό έργο. Παίζει τρομερά ανοιχτά και στο τσ λιγκ αυτά δεν συγχωρούνται. Αυτά έκανε ο Σόλιντ και είχε γελάσει ο κάθε πικραμένος. Το πιστεύω ότι ο Μίτσελ δεν βγάζει παρέλαση.
1. Είναι αστείο να βλέπεις κάτι Ντε Βινσέντι και Ολαιτάν στον Ολυμπιακό. Μιλάμε για παίκτες ταμαμ για τον φετινό Παο του στόχου της 5ης θέσης. Και τους παίρνεις επειδή είναι εγωιστής ο άλλος και νομίζει ότι θα τον αποθεώσουν αν πάρει παίκτες που ενδιαφέρουν ΠΑΟ ΚΑΙ ΠΑΟΚ

Άντε να δούμε που αλλού θα πάει ο Ντε ΒΙσέντι.:mad:

xionoflorina
30-07-13, 21:54
Όσο και να θελε ο Παοκ η διαφορά ποιότητας ήταν χαώδης. Προπόνηση 0-2 η Μέταλιστ

Loof
30-07-13, 22:30
Ηθελε και σεντόνι το πουλί...

Winter Storm
30-07-13, 22:43
Ηθελε και σεντόνι το πουλί...

Με τσιωλη για μεταγραφη προκοπη δεν κανεις.

Gianniwtis
30-07-13, 23:03
Πολυ λιγος ο Παοκ και αναμενομενο αποτελεσμα..

Winter Storm
30-07-13, 23:26
Αυτος ο σαββιδης ρε παιδια ελεγε σημερα στην συντευξη τυπου!! οτι προσπαθησε να φερει ροναλντινιο και ντρογκμπα στον παοκ.Αφου τελικως δεν θελανε να ερθουν οπως ανεφερε!!τοτε γιατι οι υπολοιπες μεταγραφικες κινησεις της ομαδας στην οπια αγορασε!!!ηταν κατω του μετριου?

snowspir
31-07-13, 00:26
Ρε συ Σπύρε,πιστεύεις ειλικρινά τις πίπες που λέει ο Ιβάν ο Τρομερός για Ροναλντίνιο και Ντρογκμπά;;;...Και άντε,εγώ σου λέω οτί τους έκανε πρόταση,υπήρχε περίπτωση να έρθουν;;...Δεν παίζουν ρόλο μόνο τα φράγκα σε αυτό το επίπεδο..Να έρθουν για να παίζουν που;;Στην Λειβαδιά,στους Ζωσιμάδες και στην Καλλονή;;...Γελάει ο κόσμος..

Winter Storm
31-07-13, 01:04
Ρε συ Σπύρε,πιστεύεις ειλικρινά τις πίπες που λέει ο Ιβάν ο Τρομερός για Ροναλντίνιο και Ντρογκμπά;;;...Και άντε,εγώ σου λέω οτί τους έκανε πρόταση,υπήρχε περίπτωση να έρθουν;;...Δεν παίζουν ρόλο μόνο τα φράγκα σε αυτό το επίπεδο..Να έρθουν για να παίζουν που;;Στην Λειβαδιά,στους Ζωσιμάδες και στην Καλλονή;;...Γελάει ο κόσμος..
Και ασφαλως δεν τις πιστευω ρε συνονοματε!!!αλλα γιατι πουλας φουμαρα στον κοσμο οτι θες να χτυπησεις μεγαλα ονοματα και παιρνεις παιχτες επιπεδου τσιωλη?Δηλαδη δυσκολο ειναι να φερεις παιχτες τυπου σαβιολα στον παοκ?οχι βεβαια!!και μην μου πειτε οτι ο παοκ δεν μπορει να φερει τωρα τετοια ονοματα?απλα τα πραγματα ειναι οτι κοροιδευει κοσμο και κοσμακι εκει πανω με τις ταχα προτασεις που λεει οτι ειχε κανει.Αν ηθελε να δωσει πραγματικα λεφτα τωρα δεν θα ειχε αφησει την ομαδα του γυμνη ρε φιλε με την μεταλιστ.Εχουμε βαρεθει πια σε αυτο το ελληνικο ποδοσφαιρο απο τους μεγαλοεπενδυτες του ****υ.

ΧΕΛΜΟΣ
01-08-13, 20:59
ΣΤΟ 30'

ΞΑΝΘΗ-ΣΤΑΝΤΑΡ ΛΙΕΓΗΣ 0-1

ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΒΙΕΝΝΗΣ 1-0

ΧΕΛΜΟΣ
01-08-13, 21:01
1-1 ΑΣΤΕΡΑΣ - ΡΑΠΙΝΤ ΣΤΟ 32'....ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ Η ΡΑΠΙΝΤ ΜΕ ΠΕΝΑΛΤΥ ΙΣΟΦΑΡΙΖΕΙ

ΧΕΛΜΟΣ
01-08-13, 21:18
ΣΤΟ ΗΜΙΧΡΟΝΟ 1-1 ΚΑΙ ΤΑ 2 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

Kouvanos
01-08-13, 21:49
Όσο κ να στεναχωριεσαι για την κατάντια του Παναθηναϊκού συνειδητοποιεις σιγά σιγά ότι ήταν ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ...

Γαυρος κ ΠΑΟΚ ρίχνουν λεφτά με το τσουβάλι οι μαφιόζοι...

Η ΑΕΚ έπεσε αλλα καθάρισε...ξέρετε τι σημαίνει Τιγρης έτσι;;; 2 χρονακια μόνο κ μετα θα δείτε μεταγραφές κ αντιμετώπιση απο τη διαιτησία...σε δικό της ολοκαίνουργιο ιδιόκτητο γήπεδο...

Για την Παναθα τα χρέη είναι πολλα ο δεν υπάρχει σάλιο...όλοι βρίζουν τον Αλαφουζο αλλα αν δεν υπήρχε θα ήμασταν Γ εθνική χωρίς ελπίδα..

Πάμε γερά με τα παιδάκια της Κ-20 και 2-3-4'πιο έμπειρους που κάνουμε το Σταύρο μας να μην αποδειχθούν σαπιοι η τεμπέληδες...η Λεωφορος βοηθάει πολυ να αποφευχθεί η περσινή τραγική εντός έδρας συγκομιδή κ ρεαλιστικός στόχος είναι η 4η θέση

ΧΕΛΜΟΣ
01-08-13, 21:55
Γιωργο ο στοχος σου ειναι να μην υποβιβαστεις.....τιποτε αλλο.....

ΧΕΛΜΟΣ
01-08-13, 22:03
Ξανθη - Στανταρ 1- 2 στο 72'
Με 10 παιχτες η Ξανθη απο το 69'

Kouvanos
01-08-13, 23:46
Δεν θα υποβιβαστω ΟΚ, εχω πολυ καλυτερη ομαδα απο Καλλονη, Απολλωνα, κλπ....χαχαχα

Απλα θα ειναι στη μετριοτητα για 5-6 χρονια, εκτος αν γινει καποια κινηση (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) και αλλαξουν τα δεδομενα....

Προσωπικα ξερεις τι με στεναχωρει περα και πανω απ`ολα ????

Στο γαυρο, που λογω Κροκους ειναι το 1ο μαγαζι - γωνια, βρεθηκε ο λεφτας - αρχιγκανγκστερ να τα σπρωξει και να ξεπλυνει.....

Στον ΠΑΟΚ, που εχει λαο, εχει ιστορια, την επεσε η Ρωσσικη Μαφια να τα σπρωξει και να ξεπλυνει....

Την ΑΕΚ την περιμενε πως και πως ο αλλος ο αρχι-αρχιμαφιοζος να πεσει, να καθαρισει, και τωρα θα χωσει απειρα λεφτα....και γηπεδο....

Στην Παναθα ρε γμτ, τοσοι και τοσοι τρισεκατομμυριουχοι Παναθηναϊκοι (εκτος της καταραμενης οικογενειας) ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θελει να ασχοληθει ???? και εχει μεινει ο Αφραγκουζος με τα παιδακια....

xionoflorina
01-08-13, 23:50
Η Τρίπολη συνεχίζει από κει που σταμάτησε πέρυσι. Χαζογκολίαση και άγιος ο θεός. Να ναι κλάσεις καλύτερη δτα 4/5 μας που χει παίξει ευρώπη και να μην μπορεί να νικήσει γτ δεν έχει γκολτζη. Είναι και ελαφριά φανέλα δεν μπορεί να πάρει ματς με το όνομα και το γήπεδο όπως ο Ολυμπιακός και ο Πάοκ και από κει που ήταν για ομίλους πέρσι και για 3-0 χθες πάλι πάει να μείνει έξω
Η Ξάνθη είναι η χειρότερη ελληνική που έπαιξε ποτέ ουέφα όσα χρόνια βλέπω μπάλα. Και το ότι πέρασε μέχρι εδώ θαύμα είναι

salonikatasos
01-08-13, 23:56
Δεν θα υποβιβαστω ΟΚ, εχω πολυ καλυτερη ομαδα απο Καλλονη, Απολλωνα, κλπ....χαχαχα

Απλα θα ειναι στη μετριοτητα για 5-6 χρονια, εκτος αν γινει καποια κινηση (ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) και αλλαξουν τα δεδομενα....

Προσωπικα ξερεις τι με στεναχωρει περα και πανω απ`ολα ????

Στο γαυρο, που λογω Κροκους ειναι το 1ο μαγαζι - γωνια, βρεθηκε ο λεφτας - αρχιγκανγκστερ να τα σπρωξει και να ξεπλυνει.....

Στον ΠΑΟΚ, που εχει λαο, εχει ιστορια, την επεσε η Ρωσσικη Μαφια να τα σπρωξει και να ξεπλυνει....

Την ΑΕΚ την περιμενε πως και πως ο αλλος ο αρχι-αρχιμαφιοζος να πεσει, να καθαρισει, και τωρα θα χωσει απειρα λεφτα....και γηπεδο....

Στην Παναθα ρε γμτ, τοσοι και τοσοι τρισεκατομμυριουχοι Παναθηναϊκοι (εκτος της καταραμενης οικογενειας) ΚΑΝΕΝΑΣ δεν θελει να ασχοληθει ???? και εχει μεινει ο Αφραγκουζος με τα παιδακια....
γιατί πολύ απλά δεν αφήνει ο τζίγκερ κανέναν να μπει. και όσο μεγάλος και τρανός επιχειρηματίας και να είναι ο αλαφούζος μπροστά στους βαρδινογιάννηδες είναι μια ψείρα από τα φρύδια τους και συνεχίζει το έργο του,έχοντας και τη στήριξή του. ο θόρυβος που έγινε γύρω από την παιανία για μένα είναι παραμύθια. εξάλλου αν θέλανε τη σωτηρία της ομάδας θα κάνανε μια α.μ.κ. για εκτός παε άτομα με απεριόριστο χρηματικό και χρονικό όριο και σε συγκεκριμένη τιμή που θα επέτρεπε σε κάποιον ανά πάσα στιγμή να γίνει μεγαλομέτοχος. και όχι να κάνουν αυξήσεις 2-3 εκατομμυρίων μόνο για νυν μετόχους(δηλαδή κανέναν). και τότε θα έβλεπες πώς θα έμπαινε κάποιος ξένος,ειδικά τώρα που ξεπουλάει και η ελλάδα ακόμα και με τα 20-30 εκατομμύρια χρέος,αλλά με προοπτική γηπέδου που θα φέρει απόσβεση σε 3-4 χρόνια από την κατασκευή του
υ.γ. καλά για τους γαύρους που μιλάνε για υποβιβασμό τι να πει κανείς. είναι οι ίδιοι που πέρσι έλεγαν ότι θα μας ρίξουν 6 όπως στην κούλα και γλύτωσαν από διασυρμό στο ΟΑΚΑ και ξεφτιλίστηκαν στο καραϊσκάκη από τον μαυρία και τον φιγκερόα

gordonas
02-08-13, 00:34
Η Τρίπολη συνεχίζει από κει που σταμάτησε πέρυσι. Χαζογκολίαση και άγιος ο θεός. Να ναι κλάσεις καλύτερη δτα 4/5 μας που χει παίξει ευρώπη και να μην μπορεί να νικήσει γτ δεν έχει γκολτζη. Είναι και ελαφριά φανέλα δεν μπορεί να πάρει ματς με το όνομα και το γήπεδο όπως ο Ολυμπιακός και ο Πάοκ και από κει που ήταν για ομίλους πέρσι και για 3-0 χθες πάλι πάει να μείνει έξω
Η Ξάνθη είναι η χειρότερη ελληνική που έπαιξε ποτέ ουέφα όσα χρόνια βλέπω μπάλα. Και το ότι πέρασε μέχρι εδώ θαύμα είναι

Πες τα που μου έχουν σπάσει τα νεύρα. Από πρόπερσι τα ίδια. Καλή άμυνα, καλό κέντρο και στην επίθεση ...τρίχες. Ρεεε, αν δεν έχεις επιθετικό να τα βάζει δεν κάνεις τίποτα. Αδικείς όλη την ομάδα. Σήμερα δεν έπαιξε βέβαια ο καλύτερος από τους επιθετικούς που πήραμε που ήρθε τελευταίος. Αν αυτός κάνει την διαφορά, μακάρι. Αυτός που μπήκε στην θέση του Ράγιος δεν πρόλαβε να κάνει πολλά πράγματα, θα τον δούμε αργότερα.

Ο Κάφα φαίνεται σε πολύ καλή κατάσταση. Δεν έπαιξαν αυτοί που προορίζονται για βασικά μας στόπερ. Δηλαδή Μπαρτολίνι και Γκοίαν.

Ο Κουρμπέλης βγάζει μάτια. Η τεχνική του, η αντίληψη του χώρου, η φυσική κατάσταση, η ταχύτητα του σε συνδυασμό με την ηλικία του, στα μάτια μου τον κάνουν ένα από τους δυο καλύτερους Έλληνες στην ηλικία του. Ο άλλος είναι ο Μαυρίας, αν και έχω αρκετά ερωτηματικά γιατί δεν έχει κάνει σερί καλών εμφανίσεων παρά μόνο ξεσπάσματα. Σε αντίθεση με τον Κουρμπέλη που πέρυσι έπαιξε σε 24 παιχνίδια.

Ο Κουρμπέλης αν πάει εξωτερικό και κάνει και 1-2 κλικ παραπάνω θα γίνει μεγάλο αμυντικό χαφ. Ίσως μπορεί και σαν στόπερ. Αυτό είναι το μόνο ερωτηματικό που έχω για αυτόν. Στόπερ ή χαφ; Ελπίζω να μην πάει στην ΑΕΚ, νομίζω θα είναι πισωγύρισμα να παίξει του χρόνου Β' Εθνική σε αυτή την ηλικία. Εξωτερικό και μόνο.

snowjohn
02-08-13, 19:50
http://resources.sport-fm.gr/sportfm/newspapers/13/07/30/protathlitis.jpg
ο γαυρος ηθελε τον ζε εντουαρντο ο οφη τον πηρε!!
πολυ καλη μεταγρεφη αν και με δανεισμο εκανε ο οφη που πιστευω οτι θα μπει ανετα στην πρωτη πενταδα

με τον πρανιτς ντιαρρα μας πριξατε τα μπαλακια

Loof
03-08-13, 22:56
Καλα τα πήγαν τα γαυρακια σήμερα με τον επιβητορα τους το 2004...
Οταν έκανε το 3-1 ο Στεφανος εκσπερματωσα 5 κουταλιες της σούπας...

Winter Storm
04-08-13, 01:01
Καλα τα πήγαν τα γαυρακια σήμερα με τον επιβητορα τους το 2004...
Οταν έκανε το 3-1 ο Στεφανος εκσπερματωσα 5 κουταλιες της σούπας...
Θα φας καλα πελατακο μεσα στο εξοχικο μας(λεωφορο)δεν αργει ο διασυρμος σου.:p
Περα απο την πλακα!! τραγικος ο ολυμπιακος και σε ενα ακομα φιλικο ματς!!αν δεν αλλαξει γρηγορα η εικονα του!!δεν την βλεπω καλα φετος την ευρωπη(θα φαμε πολλα γκολ)

snowjohn
04-08-13, 02:20
Περα απο την πλακα!! τραγικος ο ολυμπιακος και σε ενα ακομα φιλικο ματς!!αν δεν αλλαξει γρηγορα η εικονα του!!δεν την βλεπω καλα φετος την ευρωπη(θα φαμε πολλα γκολ)
οχι μωρε παλι με αρσεναλ θα πεσετε

Loof
04-08-13, 08:54

Χαχαχαχαχαχαχαχαχ...Σπύρο θα έχω τα αλανια στη 13 θα πέσει πολύ τρομοκρατία...για Ευρώπη αν σου κάτσει εύκολος απο τα δευτερα περνάς!

Loof
04-08-13, 08:56
οχι μωρε παλι με αρσεναλ θα πεσετε

Μεταλιστ...Μεταλιστ...με ανατροπή στο τηγάνι την 6η αγωνιστική.....χαχαχαχαχαχαχαχαχ

1979
04-08-13, 10:36
Εδω μιλαμε για ομαδικη αποχαυνωση. Γκρινιαζαμε οταν εφερνε ο Τζιγκερ παιχτες οπως ο Σκατσελ, ο Αντριτς, ο Μποβιο κλπ, που στην τελικη παιζανε και σε δυνατα πρωταθληματα, και τωρα που παιζουμε με τα σαπακια εχουνε φαει την παραμυθα της ανανεωσης και μου κλεινει και φιλικο παρουσιασης
με την Λατσιο που εχει σκασει 20 μυρια το καλοκαιρι για μεταγραφες.

Winter Storm
04-08-13, 13:14
Χαχαχαχαχαχαχαχαχ...Σπύρο θα έχω τα αλανια στη 13 θα πέσει πολύ τρομοκρατία...για Ευρώπη αν σου κάτσει εύκολος απο τα δευτερα περνάς!
Σημερα με την λατσιο θελω να δω τι ψαρια θα πιασετε.:cool:

ΧΕΛΜΟΣ
04-08-13, 14:27
Ο Ολυμπιακος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ....ειναι τραγικο μετα απο τοση προετοιμασια και τοσα φιλικα να μην εχει καταληξει ο προπονητης σε ενα βασικο κορμο και ακομα να πειραματιζεται......ελεος.....οι παιχτες ακομα δεν ξερουν ουτε τι θεση θα παιξουν....

Winter Storm
04-08-13, 14:51
Ο Ολυμπιακος ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ....ειναι τραγικο μετα απο τοση προετοιμασια και τοσα φιλικα να μην εχει καταληξει ο προπονητης σε ενα βασικο κορμο και ακομα να πειραματιζεται......ελεος.....οι παιχτες ακομα δεν ξερουν ουτε τι θεση θα παιξουν....
Γιωργο δεν τον βλεπω να κανει 15αυγουστο ο μιτσελ αν δεν αλλαξει γρηγορα η εικονα της ομαδας.

ΧΕΛΜΟΣ
04-08-13, 19:40
Σιγουρα δεν βγαζει παρελαση παντως.....

snowjohn
04-08-13, 21:02
Σιγουρα δεν βγαζει παρελαση παντως.....
ποια παρελαση ??χαχαχα εδω δεν προλαβαινει τα εικονικα πρωτοβροχια του τζιφου
ο παναθηναικος καλος 0-0 με την λατσιο στο ημιχρονο

xionoflorina
04-08-13, 22:07
Πολύ βελτιωμένος ο ΠΑΟ σε σχέση με το έκτρωμα των προηγούμενων φιλικών. Αποκάλυψη ο Ντίνας και ο Μαρινάκης(τι επίθετο βρηκε να χει το παλικάρι). Επίσης αρκετός κόσμος θετικό αυτό.Το αρνητικό είναι ότι οι 3 ξενοι Μέντεζ Μπαιράμι Μπεργκ δεν εντυπωσιάζουν καθόλου. Και άντε Μπαιράμι καλύπτεται αν γυρίσει ο Μαυρίας οι άλλοι 2;

salonikatasos
06-08-13, 23:54
όλοι μιλάνε για μπατίστ εκτός των μέσων του γιαννακόπουλου,οπότε περιμένουμε. λάθος κίνηση για μένα αν γίνει. δε μπορεί πλέον. κράτα τον κινέζο μέχρι τα χριστούγεννα που έτσι κι αλλιώς δεν έχεις να χάσεις και τίποτα(στο πρωτάθλημα με -2 οι άλλοι πρέπει να μας κερδίσουν στο ΟΑΚΑ) και μετά άλλαξέ τον. τι μου φέρνεις τώρα τον μπατίστ. τολμώ να πω από τώρα ότι του χρόνου θα είναι ο αντίστοιχος τσαρτσαρής του φετινού ρόστερ(μαύρη τρύπα δηλαδή σε άμυνα και επίθεση)

xionoflorina
07-08-13, 00:06
όλοι μιλάνε για μπατίστ εκτός των μέσων του γιαννακόπουλου,οπότε περιμένουμε. λάθος κίνηση για μένα αν γίνει. δε μπορεί πλέον. κράτα τον κινέζο μέχρι τα χριστούγεννα που έτσι κι αλλιώς δεν έχεις να χάσεις και τίποτα(στο πρωτάθλημα με -2 οι άλλοι πρέπει να μας κερδίσουν στο ΟΑΚΑ) και μετά άλλαξέ τον. τι μου φέρνεις τώρα τον μπατίστ. τολμώ να πω από τώρα ότι του χρόνου θα είναι ο αντίστοιχος τσαρτσαρής του φετινού ρόστερ(μαύρη τρύπα δηλαδή σε άμυνα και επίθεση)
Λίγα λόγια για τον Μάικ. Ο Μάικ είναι το είδωλο μου. Ο Μάικ είναι ο γαυροκτόνος. Τα καρφώματα του Μαικ ηταν η υπερτατη ηδονή, το πάθος του στα μεγάλα ματς κινητήριος δύναμη αυτής της ομάδας. Και κουτσός να ναι και 0 λεπτά να παίζει μόνο που θα τον βλέπω εκεί στην άκρη του πάγκου να εμψυχώνει θα ναι αρκετό. Σε αγαπάω Μάικ|!!!!

salonikatasos
07-08-13, 00:13
Λίγα λόγια για τον Μάικ. Ο Μάικ είναι το είδωλο μου. Ο Μάικ είναι ο γαυροκτόνος. Τα καρφώματα του Μαικ ηταν η υπερτατη ηδονή, το πάθος του στα μεγάλα ματς κινητήριος δύναμη αυτής της ομάδας. Και κουτσός να ναι και 0 λεπτά να παίζει μόνο που θα τον βλέπω εκεί στην άκρη του πάγκου να εμψυχώνει θα ναι αρκετό. Σε αγαπάω Μάικ|!!!!
ναι και μένα μου αρέσει ο μπατίστ,όπως μου άρεσε και ο νίκολας. καλά για τον σάρας είναι το ίνδαλμά μου,από παλιά. πάνω και από τον διαμαντίδη. αλλά επειδή θέλουμε το 7ο τέτοιες κινήσεις είναι πισωγύρισμα. και τα τελευταία 2 χρόνια ο μπατίστ έδειξε ότι τα χρόνια έχουν περάσει και δεν μπορεί πλέον να βοηθήσει εκεί που τον χρειαζόμαστε(απέναντι δηλαδή σε τσσκα,μπαρτσελόνα)

xionoflorina
07-08-13, 00:23
ναι και μένα μου αρέσει ο μπατίστ,όπως μου άρεσε και ο νίκολας. καλά για τον σάρας είναι το ίνδαλμά μου,από παλιά. πάνω και από τον διαμαντίδη. αλλά επειδή θέλουμε το 7ο τέτοιες κινήσεις είναι πισωγύρισμα. και τα τελευταία 2 χρόνια ο μπατίστ έδειξε ότι τα χρόνια έχουν περάσει και δεν μπορεί πλέον να βοηθήσει εκεί που τον χρειαζόμαστε(απέναντι δηλαδή σε τσσκα,μπαρτσελόνα)
Ο Μπατιστ πλέον δεν θα ναι ο πρώτος σέντερ.Δεν θα ναι καν ο 2ος αν πιάσει ο Μαυροκεφαλίδης. Θα ναι σαν τον Αλβέρτη στις τελευταίες χρονιές. 5-7 λεπτά και ηγέτης σε πάγκο και αποδυτήρια. Ο Τσαρτσαρής πέρσι τον βάλαν να παίζει 25λεπτα γτ δεν βγήκε ο ΠΠάνκο μέχρι να ρθει ο γκιστ και μετά γτ δεν έπαιζε το βουβάλι σαν 2ος σέντερ.

snowspir
07-08-13, 01:28
Καί οι δύο έχετε δίκιο....

xionoflorina
07-08-13, 14:59
Σε αγαπάω ρε Μάικ. Γυμνάσιο ήμουν όταν ήρθες πρώτη φορά άγνωστος μεταξύ αγνώστων. 10 χρόνια= 9 πρωταθλήματα 6 κύπελλα 3 ευρωλίγκες. Βιαστής γαύρων σε κάθε ματς. Πέρσι όταν έφυγες στεναχωρήθηκα περισσότερο και από το γεγονός ότι θα πήγαινα στρατό. Δεν μπορούσα να φανταστώ τον Παναθηναικό να μπαίνει στο γήπεδο χωρίς εσένα. Στο ματς με τη Φενέρ δάκρυσα και γω από τη μεγάλη επιστροφή και είπα ότι δεν γίνεται να μη γυρίσεις να κλείσεις τη καριέρα σου στο σπίτι σου. Και να που γύρισες ρε τιτάνα για να πάρεις ένα ακόμα τριπλ κράουν και να κλείσεις την ένδοξη καριέρα σου σε εμάς.
http://newsstand.gazzetta.gr/sites/default/files/styles/cover/public/18071214_1854.jpg?itok=RtTgbS5T

Winter Storm
07-08-13, 20:38
Επεστρεψαν τα καπη!!!36 ο μπατιστ 34 ο διαμαντιδης!!33 ο φωτσης!!ετοιμη ομαδα παλαιμαχον φτιαχνεται πια.:p

ΧΕΛΜΟΣ
07-08-13, 21:00
Επιτελους ενας καλος Ολυμπιακος....
1-0 στο ημιχρονο στο ΝΑΟ με την πρωταθλητρια Βελγιου Αντερλεχτ

salonikatasos
07-08-13, 23:15
Επεστρεψαν τα καπη!!!36 ο μπατιστ 34 ο διαμαντιδης!!33 ο φωτσης!!ετοιμη ομαδα παλαιμαχον φτιαχνεται πια.:p
ο φώτσης είναι 32 και ο διαμαντίδης 33. επίσης μάλλον ο μπατίστ μόνο ευρώπη θα είναι για αρχή τουλάχιστον. και ο σπανούλης 31

ΧΕΛΜΟΣ
08-08-13, 13:45
Πολυ καλη μεταγραφη του Μιγκελ Τορες....ποκυεργαλειο στην αμυνα!!!

Winter Storm
08-08-13, 21:27
ο φώτσης είναι 32 και ο διαμαντίδης 33. επίσης μάλλον ο μπατίστ μόνο ευρώπη θα είναι για αρχή τουλάχιστον. και ο σπανούλης 31
Οχι ρε τασο!!δεν σου κανω πλακα!!!ο διαμαντιδης παει προς 34 μερια και ο φωτσης προς 33.

salonikatasos
08-08-13, 22:20
Οχι ρε τασο!!δεν σου κανω πλακα!!!ο διαμαντιδης παει προς 34 μερια και ο φωτσης προς 33.
o διαμαντίδης είναι γεννημένος στις 6/5/1980. ο φώτσης 1/4/1981. ο σπανούλης είχε γενέθλια χθές και είναι γεννημένος το 1982. όπως και να χει πάντως η ηλικία του διαμαντίδη φέτος δεν τον εμπόδισε να τελειώσει σχεδόν μόνος του,μαζί με τον παλαίμαχο τσαρτσαρή τον 3ο τελικό.

xionoflorina
08-08-13, 23:54
Η Τρίπολη αποκλείστηκε στις λεπτομέρειες. Η Ξάνθη αποκλείστηκε τιμητικά σε σχέση με τη διαφορά ποιοτητας. Λογικά και ο Ατρομητος θα αποκλειστεί αμέσως αν δεν το βολεψει η κλήρωση. Η εποχή που ο πρωταθλητής δεν θα μπαίνει τσ λιγκ και η ελλάδα θα βγάζει 4 και οχι 5 ομάδες πλησιάζει

salonikatasos
09-08-13, 00:08
Η Τρίπολη αποκλείστηκε στις λεπτομέρειες. Η Ξάνθη αποκλείστηκε τιμητικά σε σχέση με τη διαφορά ποιοτητας. Λογικά και ο Ατρομητος θα αποκλειστεί αμέσως αν δεν το βολεψει η κλήρωση. Η εποχή που ο πρωταθλητής δεν θα μπαίνει τσ λιγκ και η ελλάδα θα βγάζει 4 και οχι 5 ομάδες πλησιάζει
εκεί θα φανούν οι πραγματικοί επενδυτές. για το πόσες ομάδες θα βγαίνουν ευρώπη νομίζω το καλύτερο είναι να βγαίνουν 4,άντε 5. οι μεγάλες δηλαδή. οι υπόλοιπες όσο καλά και να πηγαίνουν εδώ στην ευρώπη θα είναι σάκος του μποξ και θα κινδυνεύουν και με εξεφτελισμό όπως η ξάνθη από τους ιρλανδούς

Winter Storm
09-08-13, 00:26
Τραγικα τα πραγματα για τις ελληνικες ομαδες στην ευρωπη!!!δυσκολα τα πραγματα φετος για καλη συγκομιδη βαθμων!!μας βλεπω να παιζει ο πρωταθλητης ελλαδος προκριματικα απο τον δευτερο κιολας γυρο(για να παιξει τσαμπιονλιγκ)Εκει θα ηθελα να δω τον κυριο μαρινακη αν επενδουσε τοσο ευκολα τα φετινα λεφτα απο το τσαμπιον λιγκ(που εισπρατει τοσα χρονια στην καθισια του)σε μεταγραφες οπως τωρα.:cool:

snowspir
09-08-13, 07:22
Μόλις κοπούν τα 25 μυριάκια τουτσου-

snowspir
09-08-13, 07:23
Μόλις κοπούν τα 25 μυριάκια του τσου-λου,θα πέσει πολύ γέλιο..

snowspir
10-08-13, 23:01
Γράφει το κοντέρ....

Winter Storm
10-08-13, 23:07
Γράφει το κοντέρ....
Το κοντερ γραφει και θα γραψει και αλλα στο 2 ημιχρονιο!!!τραγικη η αμυνα μας(επιπεδου γ εθνικης)
Κατι ασχετο ρε παιδια το γαλλικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου πια ψηφιακη πλατφορμα το εχει?το νοβα η το οτε τιβι?

xionoflorina
10-08-13, 23:14
Το κοντερ γραφει και θα γραψει και αλλα στο 2 ημιχρονιο!!!τραγικη η αμυνα μας(επιπεδου γ εθνικης)
Κατι ασχετο ρε παιδια το γαλλικο πρωταθλημα ποδοσφαιρου πια ψηφιακη πλατφορμα το εχει?το νοβα η το οτε τιβι?
Καμία δεν το χει και είναι κρίμα γτ φέτος έχει παικταράδες και χρήμα εκεί. Βασικά ο οτετβ έχει αγγλια ιταλια ισπανια γερμανία δεν χωράει να πάρει άλλο. Η νόβα που χει ξεμείνει με τη σουπερλιγκ γτ δεν κανει κίνηση δεν ξερω

Winter Storm
10-08-13, 23:37
Καμία δεν το χει και είναι κρίμα γτ φέτος έχει παικταράδες και χρήμα εκεί. Βασικά ο οτετβ έχει αγγλια ιταλια ισπανια γερμανία δεν χωράει να πάρει άλλο. Η νόβα που χει ξεμείνει με τη σουπερλιγκ γτ δεν κανει κίνηση δεν ξερω
Σοβαρα?????και ψαχνω τοσο καιρο σαν ******* να δω τι παιζει και δε εχω δει ουτε μια διαφημιση πουθενα.

ΧΕΛΜΟΣ
11-08-13, 13:45
Ο Ολυμπιακος μπροστα ειναι πολυ καλος....
Πισω με την προσθηση του Τορες θα βελτιωθει πολυ....
Εμενα αρχιζει και μου αρεσει η ομαδα σιγα σιγα....δεν εχω ακομα μεγαλες προσδικιες....οι καινουριοι παιχτες ειναι πολλοι

ΧΕΛΜΟΣ
11-08-13, 14:14
ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΑΝΟΥΣΣΟΣ ΤΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=m6wGsVx-ZWI

ΧΕΛΜΟΣ
11-08-13, 20:13
Φοβερη η Εθνικη μπασκετ......
Φαβορι κατ εμε για την ευρωκουπα....
Το εχω ξαναπει πως ο Τρινκιερι ειναι καλος νεος και πολυ φιλοδοξος προπονητης....

salonikatasos
11-08-13, 21:32
Φοβερη η Εθνικη μπασκετ......
Φαβορι κατ εμε για την ευρωκουπα....
Το εχω ξαναπει πως ο Τρινκιερι ειναι καλος νεος και πολυ φιλοδοξος προπονητης....
δεν έχουμε κοντούς να στηριχτούμε στο 1-2 εκτός σπανούλη(κάπως διορθώνεται η κατάσταση αν αποφασίσει να βάζει τον μπράμο 2αρι. μακρυά από τον βασιλειάδη που δεν είναι τίποτα φοβερό επιθετικά και στην άμυνα θα είναι μαύρη τρύπα) και αθλητικούς ψηλούς που χρειάζονται για να υπάρχει και ένας διαφορετικός τρόπος παιχνιδιού κυρίως στην άμυνα.επιθετικά είμαστε καλοί στο 5,καθώς ο μαυροκεφαλίδης είναι φοβερός μέχρι στιγμής,αλλά στην άμυνα μπάζει όπως και ο βουγιούκας,όπως και ο μπουρούσης. επίσης αν πέσουμε με τους ισπανούς ακόμα και με μισή ομάδα έχουμε τέτοιο κόμπλεξ που θα χάσουμε. και εγώ περισσότερο ανησυχώ που παίζουμε καλά στα φιλικά,γιατί το έργο το έχουμε δει κι άλλες φορές. είμαστε σίγουρα στα φαβορί για μετάλλιο,αλλά δεν μου εμπνέει σιγουριά ούτε ο προπονητής ούτε γενικά η ομάδα

xionoflorina
11-08-13, 23:21
Επίσης υπάρχει και κάτι άλλο. Είναι το χειρότερο ευρωμπασκετ όλων των εποχών, η ποιότητα είναι στο -1. Κανείς δεν κατεβαίνει σχεδόν από μεγάλους παίκτες. Αυτή η αστειότητα να γίνεται ευρωμπάσκετ καθε 2 χρόνια..... όλοι έχουν στρέψει το βλέμμα στο Μουντομπάσκετ που θα γίνει του χρόνου στην Ισπανία. Αν κατέβαινε ο Καλάθης θα λεγα ότι είμασταν και το φαβορί αφού δεν κατεβαίνουν Ναβάρο Γκασόλ Ρούμπιο-Ιμπάκα - Κιριλένκο Σβεντ Μοζγκοβ Κριάπα. Αυτές είναι οι εθνικές πλέον Ισπανία-Ρωσία-Γαλλία-Ελλάδα.Λιθουανία ξεπεσμένη, σερβία παικτάκια γιουροκαπ.Πάντως οτιδήποτε κάτω από 4αδα θα ναι αποτυχία

Winter Storm
12-08-13, 00:19
Επίσης υπάρχει και κάτι άλλο. Είναι το χειρότερο ευρωμπασκετ όλων των εποχών, η ποιότητα είναι στο -1. Κανείς δεν κατεβαίνει σχεδόν από μεγάλους παίκτες. Αυτή η αστειότητα να γίνεται ευρωμπάσκετ καθε 2 χρόνια..... όλοι έχουν στρέψει το βλέμμα στο Μουντομπάσκετ που θα γίνει του χρόνου στην Ισπανία. Αν κατέβαινε ο Καλάθης θα λεγα ότι είμασταν και το φαβορί αφού δεν κατεβαίνουν Ναβάρο Γκασόλ Ρούμπιο-Ιμπάκα - Κιριλένκο Σβεντ Μοζγκοβ Κριάπα. Αυτές είναι οι εθνικές πλέον Ισπανία-Ρωσία-Γαλλία-Ελλάδα.Λιθουανία ξεπεσμένη, σερβία παικτάκια γιουροκαπ.Πάντως οτιδήποτε κάτω από 4αδα θα ναι αποτυχία
Το γιουρομπασκετ ειναι μια πολυ μεγαλη διοργανωση!!και οσο να ειναι μια κατακτηση μεταλιου θα ειναι επιτυχια για την ελλαδα(αν παρουμε το χρυσο θα γινει ακομα μεγαλυτερη αυτη)Οσο οτι το επιπεδο εχει πεσει επειδη λειπουνε τα μεγαλα ονοματα φετος!!!πραγματικα δεν με ενδιαφερει τι ροστερ θα κατεβασουν οι αλλες ομαδες κσι τι θσ κσνουν!!!εγω την δικια μου ομαδα θα κοιταξω και θα υποστιριξω.

xionoflorina
12-08-13, 00:46
Το γιουρομπασκετ ειναι μια πολυ μεγαλη διοργανωση!!και οσο να ειναι μια κατακτηση μεταλιου θα ειναι επιτυχια για την ελλαδα(αν παρουμε το χρυσο θα γινει ακομα μεγαλυτερη αυτη)Οσο οτι το επιπεδο εχει πεσει επειδη λειπουνε τα μεγαλα ονοματα φετος!!!πραγματικα δεν με ενδιαφερει τι ροστερ θα κατεβασουν οι αλλες ομαδες κσι τι θσ κσνουν!!!εγω την δικια μου ομαδα θα κοιταξω και θα υποστιριξω.
Προσωπικά εμένα με νοιάζει. ΤΟ θεωρώ τόσο ασήμαντο αυτό το ευρωμπάσκετ..... Λείπουν 8/10 μεγάλους ευρωπαίους. Μόνο Σπανούλης- Πάρκερ κατεβαίνει άντε και Ρούντι Φερνάντεζ. Αν στο γιούρο στη μπάλα δεν κατέβαιναν Κριστιάνο Τσάβι Οζιλ Ρούνει Μπαλοτέλι θα χε τόσο ενδιαφέρον; όχι θα ταν φτωχό. Το ίδιο συμβαίνει και σε αυτό το ευρωμπάσκετ. Μιλάμε οι περισσότερες ομάδες θα έχαναν και από τη Αγκόλα εφιαλτικό επίπεδο παίκτες από πρωταθλήματα Ισραήλ και Ουκρανίας. Ειδικά στους σέντερ: Γκασολ έξω Νοά εξω Μοζγκοφ έξω Λαβρίνοβιτς έξω Τουριάφ έξω Λόρμπεκ έξω Πέκοβιτς έξω Ιμπάκα έξω. Σε λίγο ο Μαυροκεφαλίδης θα ναι ο καλύτερος σέντερ σε αυτό το έκτρωμα.....

Gianniwtis
12-08-13, 14:03
Ο Ολυμπιακος μπροστα ειναι πολυ καλος....
Πισω με την προσθηση του Τορες θα βελτιωθει πολυ....
Εμενα αρχιζει και μου αρεσει η ομαδα σιγα σιγα....δεν εχω ακομα μεγαλες προσδικιες....οι καινουριοι παιχτες ειναι πολλοι

Και εγω καπως εστι Γιωργο..Καμια σχεση με περισυ..Ενα καλο αμυντικο χαφ και στρωνουμε..Για να δουμε!

ΧΕΛΜΟΣ
12-08-13, 21:55
Και εγω καπως εστι Γιωργο..Καμια σχεση με περισυ..Ενα καλο αμυντικο χαφ και στρωνουμε..Για να δουμε!

Θες απαραιτητα ΚΑΛΟ κοφτη....
Επισης πρεπει απαραιτητα να σου βγει ο Τορες ΑΛΛΙΩΣ θα γελαει ο κοσμος με την αμυντικη λειτουργια της ομαδας

ΧΕΛΜΟΣ
14-08-13, 23:09
Αυστρια - Ελλαδα 0- 2 με απιστευτο Κωστα Μητρογλου!!!!

notis_tripoli
15-08-13, 01:55
κρυφτειτεεεεεεεεε!!!

ΧΕΛΜΟΣ
15-08-13, 02:49
κρυφτειτεεεεεεεεε!!!

Σιγα Τακη ψαρωσαμε ρεεεεεεε!!!!

Gianniwtis
17-08-13, 23:22
Εντυπωσιακα αρχισε το ταπεινο πρωταθλημα μας!Ας ελπισουμε να δουμε καλα ματς φετος!

xionoflorina
18-08-13, 11:48
Πραγματικά εντυπωσιακά. Σε ένα ματς που η Ξάνθη δεν πέρασε το κέντρο και τα σουτ ήταν 17-1 βγήκαν μαιμούδες στα πρωτοσέλιδα

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 18:50
Πωπωπω ματσαρα στην Τριπολη!!!!
Αστερας-Γιαννενα 2- στο 32' με το Πας να προηγειται 2 φορες και τον Αστερα να ισσοφαριζει

snowjohn
18-08-13, 18:56
Πωπωπω ματσαρα στην Τριπολη!!!!
Αστερας-Γιαννενα 2- στο 32' με το Πας να προηγειται 2 φορες και τον Αστερα να ισσοφαριζει
μακαρι να δουμε μπαλα φετος

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 19:20
Και χτες γινανε 3 ωραια ματσακια με πολλα γκολ....

snowjohn
18-08-13, 19:34
απο τα καλυτερα ξεκινηματα στο ελληνικο πρωταθλημα

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 19:38
Πωπω.....1-0 λεβαδειακος - πανθρακικος στο 56 και στο 60 εγινε 1-2

2-3 ο Πας στην Τριπολη

Και ολα αυτα στο 65'

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 19:38
2-0 ο νεοφωτιστος Απολλων Σμυρνης τον Αρη στο 63'

snowjohn
18-08-13, 19:41
ποοο ειδα την γυναικα του μπεργκ !!! πρωταθλητρια τις γυναικες ποδοσφαιριστων !!!

2-0 ο απολλωνας
σουπερ που εισσαι????
θελω γκολ στο οφη -πανιωνιος ρε παιδια χαχα

snowjohn
18-08-13, 19:46
6-0 η μπαρτσελονα στο ημιχρονο

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 20:01
Στο 85

Αστερας-Πας 3-3
Λεβαδειακος-Πανθρακικος 2-2
Απολλων-Αρης 2-1
Οφη-πανιωνιος 0-0

snowjohn
18-08-13, 20:34
1-0 ο παο με πεντακαθαρο πεναλντι στο 2

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 21:49
Δυσφυμιση του ποδοσφαιτου στη Λεωφορο.....

snowjohn
18-08-13, 21:54
Δυσφυμιση του ποδοσφαιτου στη Λεωφορο.....
βαρεθηκα το ματς
αλλα τωρα εβαλε γκολ ο μπεργκ na doyme

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 21:57
Ε τωρα με 10 ο Παναιτωλικος θα δουμε λιγο μπαλιτσα.....

xionoflorina
18-08-13, 21:58
Εντάξει, συμπαθητικός είναι ο Παναθηναικός. με την καυτή έδρα και τέτοιες νίκες θα βγει 3ος αέρα. Απλά δεν βοηθά καθόλου ο παναιτωλικός, είναι πάρα πολύ κακός και είναι κακό και βαρετό το ματσάκιον. Καλή αρχή πάντως τρέξιμο πρέσινγκ εύκολη νίκη. πέρσι είχαμε 4 νίκες σε 15 εντός να θυμήσω

ΧΕΛΜΟΣ
18-08-13, 22:01
Εντάξει, συμπαθητικός είναι ο Παναθηναικός. με την καυτή έδρα και τέτοιες νίκες θα βγει 3ος αέρα. Απλά δεν βοηθά καθόλου ο παναιτωλικός, είναι πάρα πολύ κακός και είναι κακό και βαρετό το ματσάκιον. Καλή αρχή πάντως τρέξιμο πρέσινγκ εύκολη νίκη. πέρσι είχαμε 4 νίκες σε 15 εντός να θυμήσω

Τριτος?????
Ουτε ο Αλαφουζος δεν το πιστευει αυτο....

xionoflorina
19-08-13, 00:20
Εντάξει με Τρίπολη και Ατρόμητο είναι η 3η θέση, ομάδες με φανέλα πούπουλο χωρίς έδρα και κόσμο. Εδώ πέρσι κερδίσαμε στο ατρόμητο και θα κερδίζαμε στη τρίπολη... Η ομάδα φέτος είναι ομάδα. Περιορισμένων δυνατοτήτων αλλά ομάδα. Όλοι τρέχουν όλοι μαρκάρουν δεν υπάρχουν κουίνσι και μπουμσονγκ να κοροιδεύουν+ τον παλμό που δίνει η κερκίδα. Σίγουρα υπάρχουν τεράστια θέματα π.χ στα χαφ με λαγό μέντεζ στα στόπερ αν φάνε πίεση, στην επίθεση αν δεν τραβήξει ο μπεργκ δεν υπάρχει άλλος.Και η κουτσή Μαρία ξέρει ότι ροστεριακά είμαστε μετριότατοι. Αλλά πριν 1 μήνα μιλούσατε για υποβιβασμό και νέα Αεκ και πλέον μιλάμε για 3-5 θέση. Πάντως το ξαναλέω ήταν πάρα πάρα πάρα πολύ κακός ο Παναιτωλικός θέλει και άλλα 2 ματς να βγάλεις συμπέρασμα για τις δυνατότητες. θέλω να τη δω την ομάδα σε εκτός. Να δω μακριά από την ώθηση της λεωφόρου πως θα παίξουν οι πιτσιρικάδες

Kouvanos
19-08-13, 15:21
Όπως τα λέει ο φίλος είναι...

Ρόστερ παιδικό αλλα τουλάχιστον παίζει ένα 4-3-3 με
Σαφείς ρόλους....

Ανέτοιμος βαρύς κ πολλα λάθη ο Μεντεζ η άμυνα θέλει δουλειά καλός αλλα ανέτοιμος ο Σικντεφελντ...

Ειδοποίιος διάφορα με το περυσινο πλούσιο κ πλήρες ρόστερ: η ΟΡΕΞΗ !!! Δεν ξέρω αν είναι η Λεωφορος αν είναι η σωστή η επίπονη προετοιμασία αν είναι η μικρή ηλικία των πιτσιρικάδων αλλα επιτέλους βλέπουμε την ομάδα να ΤΡΕΧΕΙ 90 λεπτά κ να πρεσαρει παντού...

Μακάρι να γίνει ένα 3χ3 στις πρώτες αγωνιστικές κ μετα με
Ζεκα Μαυρια βασικούς κ μπεργκ - Μεντεζ - Σικντεφελντ πιο έτοιμους υπάρχουν πολλα περιθώρια βελτίωσης...

Πόσο ΕΔΡΑ παραμένει η Λεωφορος...επιτακτική ανάγκη για επιστροφή της ομάδας και με 13.000 κόσμο το γήπεδο καμίνι...έχω την αίσθηση ότι απο τα 2 το 1,5 γκολ το έβαλε ο κόσμος στην κυριολεξία...

Gianniwtis
19-08-13, 16:13
Φιλοι μου Παναθηναικοι θα σας στενοχωρησω αλλα επειδη ειδα το ματς χτες μου φαινεται οτι θα πατε χειροτερα απο περισυ..Ειναι αρχη βεβαια ακομα αλλα η δουλεια φαινεται..Γεματα ορεξη τα παιδια δε λεω αλλα ερασιτεχνες..Ποσο θα αντεξουν?Στην πιεση πως θα αντιδρασουν?Στα πρωτα στραβοπατηματα?Μη βλεπετε τη νικη εναντια σε ενα λειψο και πολυ κακο Παναιτωλικο με προβαδισμα στο 2 λεπτο και μετα με παιχτη παραπανω.Σε περιπτωση τραυματισμου τι θα γινει?Καλη η προσπαθεια των παιδιων και μακαρι να τα πανε καλα,αλλα τα πραματα θα ειναι πολυ δυσκολα..Αποψη μου..

snowjohn
19-08-13, 16:22
ο παναθηναικος δεν ειναι ομαδα που παιζουν παικτες που θα τον κλαινε και οι ΜΕΝΤΕΣ
η λεωφορος βοηθα αλλα και παλι θα δουμε στη νεα σμυρνη αν μπορουμε εκτος
και το λεω γτ θα αρχισουν ξανα αυτοι που λεγαν οτι ειμαστε καλυτερα απο περσυ και θα γκρινιαζουν

ειμαι παναθηναικος αλλα βλεπω την αληθεια

και σορρυ γιαννιωτη αλλα εγω τον παοκ βαζω για φαβορι τιτλου

xionoflorina
19-08-13, 16:38
Φιλοι μου Παναθηναικοι θα σας στενοχωρησω αλλα επειδη ειδα το ματς χτες μου φαινεται οτι θα πατε χειροτερα απο περισυ..Ειναι αρχη βεβαια ακομα αλλα η δουλεια φαινεται..Γεματα ορεξη τα παιδια δε λεω αλλα ερασιτεχνες..Ποσο θα αντεξουν?Στην πιεση πως θα αντιδρασουν?Στα πρωτα στραβοπατηματα?Μη βλεπετε τη νικη εναντια σε ενα λειψο και πολυ κακο Παναιτωλικο με προβαδισμα στο 2 λεπτο και μετα με παιχτη παραπανω.Σε περιπτωση τραυματισμου τι θα γινει?Καλη η προσπαθεια των παιδιων και μακαρι να τα πανε καλα,αλλα τα πραματα θα ειναι πολυ δυσκολα..Αποψη μου..
Πέρσι βγήκαμε ουσιαστικά 7οι(ισοβαθμία με ξάνθη) με 40 βαθμούς και εντός έδρας συγκομιδή 4-7-4 και 37 βαθμούς πίσω από το πρώτο και 32 γκολ σε 30 αγώνες. Για να πας χειρότερα από αυτό πρέπει να κινδυνεύσεις με υποβιβασμό φέτος. Δεν γίνεται να πάει χειρότερα από αυτό.Δεν είπε κανείς ότι θα πάει για πρωτάθλημα, ούτε για 2η θέση αλλά αν εκμεταλευτεί τη Λεωφόρο κάτι μεταξύ 3-5 θέσεις γίνεται

Gianniwtis
19-08-13, 17:34
Ο Παοκ δε μου γεμιζει το ματι παλι..Αντε δηλαδη να τερματισει 2ος με 8-9 βαθμους διαφορα στην καλυτερη..

Τον Παναθηναικο τον βλεπω 8ο-11ο..Μη ξεχνατε πως ειναι και 18 οι ομαδες φετος..

Ας δπυμε και το Θρυλο βεβαια το βραδυ γιατι καλα τα λογια αλλα οι πραξεις μετρανε..

ΧΕΛΜΟΣ
19-08-13, 21:08
Για κλωτσιες ο Ολυμπιακος στο Α ημιχρονο....εντελως ασυνδετος και νωθρος χωρις πλανο στο καταστροφικο παιχνιδι της Καλλονης....

snowjohn
19-08-13, 21:44
Για κλωτσιες ο Ολυμπιακος στο Α ημιχρονο....εντελως ασυνδετος και νωθρος χωρις πλανο στο καταστροφικο παιχνιδι της Καλλονης....
η καλλονη ξερει τι κανει δυστηχως

ΧΕΛΜΟΣ
20-08-13, 00:07
Χαλια μαυρα η ομαδα....

marios1970
20-08-13, 09:49
Ειχα καιρο να γραψω και χθες μιας και δεν ειδα κανενα φιλικο του Ολυμπιακου λογω δουλειας, αποφασισα να ανηφορησω προς το ΟΑΚΑ. Ενα ματσο χαλια η ομαδα, ο προπονητης μας (ο Θεος να τον κανει), κοιμαται ολορθος και απο προπονητικη ειναι μυρωδιας. Θα πουνε καποιοι, καλα ρε μεγαλε Αυγουστος ειναι τι περιμενεις. Περιμενα εστω και ΜΙΑ κατεβασια της προκοπης και 90+λεπτα εβλεπα γιομες 30-40 μετρων προς τον φορ, τον οποιον το ειχαν καταπιει τα σεντερ μπακ. Με την εισοδο του Φετφα, καπως συμμαζευτικε το πραγμα, αλλα αποκλειστικα και μονο απο προσωπικες ενεργειες. Με αυτα που ειδα και εαν δεν βελτιωθει ΔΡΑΜΑΤΙΚΑ η ομαδα, βλεπω τον ΠΑΟΚ να χαμογελα μετα το 1985 και το χοντρο να ψαχνει προπονητη σε κανα δυο βδομαδες...

Commissar
20-08-13, 10:56
Ναι χαλια μαύρα ο ολυμπιακός. Χρειάστηκε να παιζει ο διαιτητής 90-10 για να κερδίσει. Η καλονή δεν έπερνε φάουλ ούτε με αίτηση, μόνο κάποια στο κέντρο έδινε. 3-4 φάουλ έξω απο την περιοχή ούτε για αστείο να τα δώσει, όσο για τον πειθαρχικό έλεγχο σε 2-3 περιπτώσεις καρτών για παίκτες του οσφπ δεν έβγαλε τπτ. Εγινε και μια φάση με χέρι παίκτη του οσφπ οριακά στην περιοχή δεν έδωσε τπτ. Μια από τα ίδια δηλαδή. Αντε και καλό πρωτάθλημα να έχουμε.:cool:

ΧΕΛΜΟΣ
21-08-13, 22:33
Μεγαλο παιχνιδι ο παοκ και 1-1 με τη Σαλκε στη Γερμανια

snowjohn
21-08-13, 23:05
Ο ΣΤΟΧ ΚΑΝΕΙ ΜΑΝΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΠΑΜΠΑΔΕΣ

Loof
21-08-13, 23:10
Εχει γερμανικό λουκάνικο στην Τούμπα

snowjohn
21-08-13, 23:16
λοοφ σε παω αλλα σκασε :p

xionoflorina
21-08-13, 23:19
Είναι εντελώς χαζό να μη θες να περάσει ο Πάοκ τσ λιγκ. Αν περάσει κόβει 10 εκατομύρρια από τον Μαρινάκη, γιγαντώνεται σαν ομάδα δλδ αποκτά ανταγωνιστή για ναμ ην τελειώνουν τα πρωταθλήματα από Σεπτέμβρη. Από τη στιγμή που ο Παναθηναικός δεν τραβάει χρειάζεται να βρεθεί ανταγωνιστής. Αυτό το ματς στη Τούμπα είναι το πιο σημαντικό παιχνίδι στην σύγχρονη ιστορία του Πάοκ

ΧΕΛΜΟΣ
21-08-13, 23:37
Είναι εντελώς χαζό να μη θες να περάσει ο Πάοκ τσ λιγκ. Αν περάσει κόβει 10 εκατομύρρια από τον Μαρινάκη, γιγαντώνεται σαν ομάδα δλδ αποκτά ανταγωνιστή για ναμ ην τελειώνουν τα πρωταθλήματα από Σεπτέμβρη. Από τη στιγμή που ο Παναθηναικός δεν τραβάει χρειάζεται να βρεθεί ανταγωνιστής. Αυτό το ματς στη Τούμπα είναι το πιο σημαντικό παιχνίδι στην σύγχρονη ιστορία του Πάοκ

Αν και Ολυμπιακος θα συμφωνησω σε ολα....
Οσο για τον Παοκ εχει εναν κσλο προπονητη που εχει πλανο στο παιχνιδι της ομαδας του....
Τολμω να πω πως σε μια γεματη Τουμπα ο Παοκ ηταν περασμενος ηδη στους ομιλους....
Δυστυχως για μερικες εκατονταδες βλαμμενους θα χασει ο κοσμος την εθκαιτια να χαρει το ματε και η ομαδα θα χασει το 13ο παιχτη της.....
Ακομα χειροτερα να περασει ο Παοκ στους ομιλους για πρωτη φοραωστην ιστορια του και να παιξει σε αδεια Τουμπα

snowjohn
21-08-13, 23:39
Αν και Ολυμπιακος θα συμφωνησω σε ολα....
Οσο για τον Παοκ εχει εναν κσλο προπονητη που εχει πλανο στο παιχνιδι της ομαδας του....
Τολμω να πω πως σε μια γεματη Τουμπα ο Παοκ ηταν περασμενος ηδη στους ομιλους....
Δυστυχως για μερικες εκατονταδες βλαμμενους θα χασει ο κοσμος την εθκαιτια να χαρει το ματε και η ομαδα θα χασει το 13ο παιχτη της.....
Ακομα χειροτερα να περασει ο Παοκ στους ομιλους για πρωτη φοραωστην ιστορια του και να παιξει σε αδεια Τουμπα
με μπαρστα μπαγερ η ρεαλ :eek:

Winter Storm
21-08-13, 23:40
Μακαρι να περασει ο παοκ!!!στο χερι του τωρα ειναι να γινει αυτο.

ΧΕΛΜΟΣ
21-08-13, 23:41
Σορρυ παιδια που μπερδευω τα γραμματα αλλα γραφω απο κινητο